16 požymių, kad esate lydimas sėkmės, net jeigu pats to nepastebite


Kartais visiems nutinka nesėkmių. Nepaisant to, kad tai yra normalus reiškinys, turite surasti būdą, kad pamatytumėte save ir savo gyvenimą kitu rakursu. Būna, kad mes visiškai nekreipiame dėmesio į „smulkmenas“. O juk iš tikrųjų jeigu nesate milijonierius, negyvenate stulbinančiame name ir nevairuojate naujausio automobilio, visai nereiškia, kad esate nevykėlis. Netgi atvirkščiai.

Žemiau pateikiame 20 požymių, kad jūsų gyvenimas klostosi labai gerai:

1. Jūsų santykiai ne tokie dramatiški, kokie galėtų būti

Dramatizmas nėra brandumo požymis. Bėgant metams tampame brandūs, išmintingi ir supratingi. Net jeigu anksčiau jūsų santykiai buvo kupini dramos, o dabar jie stabilizavosi, vadinasi, jūs jau esate kelyje, vedančiame į sėkmę.

2. Nebijote prašyti pagalbos ir palaikymo

Prašyti pagalbos nelygu rodyti silpnybę. Iš tikrųjų tai yra jėgos demonstravimas. Nė vienam žmogui nepavyko pasiekti sėkmės būnant izoliacijoje. Siekiant tikslų svarbu darnus komandinis darbas. Kreipimasis pagalbos – ryškus požymis, kad užaugote kaip asmenybė.

3. Jūsų asmeniniai standartai labai dideli

Netoleruosite blogo aplinkinių elgesio ir neleisite taip elgtis sau. Jūs reikalaujate iš savęs ir kitų žmonių atsakyti už savo veiksmus. Dabar jau nebešvaistote laiko „energetiniams vampyrams“, kurių anksčiau vis pasitaikydavo jūsų gyvenime.

4. Atsikratėte visko, kas neteikia jums malonumo

Iš pirmo žvilgsnio tai gali nuskambėti narciziškai. Tačiau taip nėra. Meilė sau – svarbi sąlyga sėkmei pritraukti. Mylėkite save taip, kad galėtumėte pasakyti „ne“ viskam, kas nedaro jūsų laimingo, neskatina siekti tikslų, bet atvirkščiai, tempia žemyn.

5. Suprantate, kad klaidos ir nesėkmės yra neatsiejama asmeninio augimo dalis

Ne kiekvienam pavyksta visada 100 proc. būti lydimam sėkmės. Tai tiesiog neįmanoma. Gyvenimas sudarytas iš laimėjimų ir praradimų. Pažvelkite į savo nesėkmes kaip į laiptelius, vedančius į kažką geresnio. Iš tikrųjų sąvoką „nesėkmė“ neegzistuoja. Turite išmokti priimti šiuos momentus kaip nuostabios kelionės dalį.

6. Turite savo palaikymo sistemą, sudarytą iš žmonių, pasiruošusių bet kuriuo momentu jums padėti

Jeigu turite draugų, pasiruošusių bet kuriuo momentu jus palaikyti, ir tų, kurie tik apsimeta tokiais, vadinasi, jūs iš tikrųjų galite didžiuotis savo pasiekimais. Išmokę atpažinti išdavystės požymius, jūs galėsite atsikratyti pastarųjų, kad netikėčiausiu momentu jie nepakištų jums kojos.

7. Jūs retai skundžiatės

Nes suprantate, jog iš tikrųjų tam nėra jokių priežasčių. Jeigu anksčiau gavote nemalonią gyvenimišką patirtį, jeigu jums ne kartą teko susitaikyti su praradimais, buitinės nesėkmės jums jau neatrodys kaip tragedija. Sėkmės lydimi žmonės tai žino. Būtent todėl jie viską priima su padėka.

8. Džiaugiatės dėl kitų sėkmės

Jeigu kiti tapo lydimi sėkmės anksčiau nei jūs, tai visai nereiškia, kad esate nevykėlis. Ploja žmonėms, kurie kopia į aukštumas. Kuo daugiau pozityvios energijos atiduodate kitiems, jų laimėjimams, tuo daugiau šansų turite greičiau pasiekti savo tikslų.

9. Turite tikslų, kurių siekiate

Jeigu neturite svajonės, kurios žingsnis po žingsnio siekiate, reiškia, kad tiesiog lėtai mirštate. Sėkmės lydimi žmonės susikuria tikslus, juos žavi idėjų įgyvendinimas.

10. Turite svajonių, kurios pildosi

Nepaisant gyvenime vis pasitaikančių nuosmukių, turite tęsti netgi labai ilgą kelią į savo svajonės įgyvendinimą. Turite padaryti viską, kad jūsų norai išsipildytų. Pajutę saldų pergalės skonį pamatysite, kaip jis motyvuos jus imtis naujų veiksmų.

11. Užjaučiate kitus

Žmogus be užuojautos viduje yra miręs. Empatija pripildo pasaulį teigiamos energijos ir meilės. Sėkmės lydimi žmonės tai žino. Jie myli kitus kaip savo artimuosius.

12. Esate mylimi ir mylite patys

Meilė – pavojinga, netgi bauginanti. Tai vienintelis dalykas, dėl kurio nuolatos kovojame, bet su šiuo jausmu susijusi tam tikra baimė būti atstumtam. Jeigu pakankamai atvėrėte savo širdį, kad atiduotumėte ir priimtumėte meilę, vadinasi, esate lydimas sėkmės.

13. Aukos vaidmuo – ne jums

Jūs žinote, kad sėkmė ne visada pasisuka į jus veidu. Tačiau būtent jūs esate savo pačių gyvenimo kūrėjas. Sėkmės lydimi žmonės žino, kad vienintelis kelias pasiekti tikslų – stotis ir eiti toliau.

14. Jums nerūpi aplinkinių nuomonė

Jūs žinote, kad visiems patikti negalite. Suprantate, kad neturi būti standartų, pagal kuriuos visuomenė sprendžia apie žmones. Būkite sąžiningi su savimi ir savo antrąja puse, negalvokite, ką apie jus mano kiti.

15. Jūs keičiate tai, ką galite

Dar kartą pažvelkite tiesai į akis, yra daugybė dalykų, kuriuos jūs galite pakeisti. Sėkmės lydimi žmonės visada išeina už negatyvo ribų ir pradeda ką nors daryti.

16. Esate laimingi

Man atrodo, tai pagrindinis sėkmingumo apibūdinimas. Nesvarbu, kiek jūsų sąskaitoje yra pinigų, kokio dydžio jūsų namas, kur atostogaujate. Jeigu esate laimingas, vadinasi, gyvenimas nusisekė.

Turėkite omenyje, kad net jeigu atitikote ne visus šiuos požymius, neverta nerimauti. Būkite laimingi, kad atitikote bent jau kai kuriuos. Reikiamu momentu ateis ir visa kita. Tiesiog reikia judėti į priekį ir į viršų.