5 „geriausių“ draugų nuo kurių reikia kuo greičiau bėgti požymiai


Jeigu pagalbos ir palaikymo klausimuose negaunate atgalinio ryšio, tokią draugystę geriau kuo greičiau nutraukti. Jeigu pastebėjote savo artimam (arba nelabai) drauge šiuos 5 požymius, pats laikas peržiūrėti jūsų santykius.

Palaikymo nebuvimas

Draugystėje labai svarbus abipusis palaikymas ir pagalba. Draugas, kuris visada prašo pagalbos, ir atbėga paverkti kiekvieną kartą kai susiduria su problema, nėra patikimas. Suaugusiųjų gyvenime svarbu suprasti abipusiškumo svarbą: jeigu atiduodate daugiau, nei gaunate, tokius santykius geriau nutraukti.

Įsižeidžia dėl jūsų atsisakymo

Nutinka situacijų, kai padėti draugui nepavyksta net turint didelį norą. Jeigu jūsų draugas nenori suprasti jūsų padėties ir kaltina jus egoizmu tik dėl to, kad atsisakėte įvykdyti jo prašymą, laikas atverti akis! Jūsų draugas bando emociškai jus šantažuoti.

Jūsų laimėjimai juos liūdina

Geriausia žmonių santykiuose – jų nuoširdus džiaugsmas dėl kito sėkmės. Jeigu pastebėjote, kad jūsų laimėjimas sukelia draugui pavydą arba jį erzina, greičiausiai jis jus atstums pirmai galimybei pasitaikius ir įbes peilį į nugarą.

Nėra pagarbos riboms

Yra dalykų, kurių nepasakojame net artimiausiems žmonėms. Yra minčių ir įvykių, kuriuos galime patikėti vienam, bet nepatikėsime kita… Ne iš blogų ketinimų. Jeigu paauglystėje tai galėjo ką nors įžeisti, tai suaugusiųjų gyvenime neturi. Reikia gerbti ribas, kurias nustato žmogus, nereikalauti iš jo visų gyvenimo smulkmenų ir nespausti.

Jaučiate, kad negalite jais pasitikėti

Jeigu jaučiate, kad žmogumi neverta pasitikėti, tai neverta. Nereikia jam atskleisti savo paslapčių ir planų, o vėliau sakyti „Taip ir galvojau, kad juo negalima pasitikėti!”