6 lyg magnetas traukiančių moterų įpročiai


Ar kada nors pastebėjote, kad yra tokių moterų, kurios itin lengvai užmezga santykius su vyrais? Netgi kai jos yra vienišos, per daug dėl to neišgyvena ir šalia jų greitai atsiranda naujų gerbėjų būrys. Kur slypi jų paslaptis?

1. Lyg magnetas traukiančios moterys visada nusiteikusios pozityviai

Pozityvi nuotaika – tai pasirinkimas, kurį trokštamos moterys daro kiekvieną dieną. Taip, kartais ir jos nebeturi jėgų, nuotaikos, jas užpuola depresija, bet apskritai tokios moterys tiki tik gerais dalykais.

2. Jos prisiima atsakomybę

Daug paprasčiau išlikti pozityviai ir laimingai, kai esi tikra, kad viską kontroliuoji, kad pati esi atsakinga už savo gyvenimą. Ieškoti, ką apkaltinti dėl savo nesėkmių, yra visiškai nepatrauklu, nes taip tu skleidi negatyvą, kurį kiti turi priimti.

3. Jos dirba dėl savo laimės

Tokia moteris ne šiaip apgauna save ir įtikina, kad viskas gerai. Ji daro viską, ką gali, kad iš tikrųjų taip būtų. Nors, reikėtų pažymėti, daug priklauso ir nuo paprasčiausio požiūrio į pasaulį, bet tai jau aptarėme pirmame punkte.

4. Jos mato gerus dalykus kituose

Santykiai klostosi gerokai sudėtingiau, kai kitame žmoguje nuolat bandai rasti ką nors blogo, atskleisti jo piktus ketinimus ir pan. Jeigu esi tikra, kad viskas negali būti TAIP gerai, tai žinai ką? Taip ir nebus.

Net jeigu nutinka kas nors blogo, trokštama moteris nepuola ieškoti kaltininko, nemano, kad jis specialiai tai padarė, bet ieško objektyvių įvykio priežasčių.

5. Joms svarbu asmeninis augimas ir tikslai

Kartais žmonės išgyvena, kad jiems tariamai reikia aukoti savo svajones dėl santykių ir šeimos. Bet tai netiesa. Tiesiog reikia susikurti tokius santykius, kurie veiks kartu su jūsų svajonėmis, ir rasti tokį žmogų, kuris palaikys jūsų svajones.

Aistra, skirta ne tik partneriui, bet ir dar kokiam nors užsiėmimui, labai padeda bendraujant. Ji apsaugo nuo nuobodulio.

6. Jos prisižiūri dėl savęs

Gal tai nelabai taktiška ir korektiška, bet kol nepradėsite jaustis užtikrinta savo kūne, kol jo nepamilsite, netapsite geidžiama. Kad ir kaip nenorėtumėte žiūrėti tiesai į akis, geriausia, ką galite padaryti, – tai susitvarkyti ir tinkamai maitintis, o ne lankyti savivertės seminarus. Tai nereiškia, kad turime būti tobulos kaip modeliai, bet turime stengtis atrodyti geriau pagal galimybes.