8 priežastys vesti sunkaus charakterio merginą


Kai žmonės renkasi gyvenimo partnerį, pirmenybę teikia žmogui be trūkumų arba, kaip dažniausiai būna, tam, kuris jų turi mažiausiai.

Blogerė ir rašytoja Loren Skirvin parašė straipsnį, kuriame mini, kad svarbiausia renkantis žmoną – ne trūkumų nebuvimas, bet privalumai, net jei jie įeina į sunkaus charakterio bruožų kompleksą:

„Jei norite nuolat augti ir vystytis, nesustodami vietoje, geriau veskite sunkaus charakterio merginą. Ir tam yra protingų priežasčių.

Dauguma vyrų, žinoma, pirmenybę teiks merginoms „be pretenzijų“ – su jomis lengva, daug nereikalauja, plaukia pasroviui, nemesdamos jiems iššūkių. Tokios merginos yra mielos ir geros širdies, linksi jums ir nuolat šypsosi. Su jomis jaučiatės komfortiškai.

O štai „kitos“ merginos nesitaikstys su tuo, kad neturi to, ko nusipelno. Joms reikia daugiau – ir iš savęs, ir iš gyvenimo, ir iš vyro. Tokių merginų planų užteks visiems. Jos gali ginčytis, įtikinėti ir įtikinti – bendram reikalui jos skiria visą aistrą, rūpestį ir emocijas.

Vyras, nesiimantis iniciatyvos, visada pasirinks pirmąjį variantą. Jis niekur nenori sunkiai dirbti, ypač kai kalbama apie jausmus. Jis nenori, kad kažkas mestų jam iššūkius arba prieštarautų jo nuomonei. Bet ir tokių santykių negalima vadinti neprobleminiais – jie tik dar labiau išvargins dėl rutinos.

Advertisements

Bet tikras vyras supranta, kad sunkaus charakterio mergina – geriausias variantas. Taip, su tokia būna sunkiau, bet tik todėl, kad ji visada siekia geriausio.

Štai tipas merginos, kurią verta vesti. Paprasta mergina niekada jūsų nepatenkins – ji bus miela, bet niekada neįkvėps ko nors siekti. Ir jūsų niekada neapleis jausmas, kad norite kažko daugiau.

Sudėtingo charakterio merginos – visada kūrybingos ir ką nors atrandančios asmenybės. Jas gali vadinti „pakvaišusiomis“ arba „stervomis“. Bet niekas jūsų nemylės labiau ir niekas neužsiims su jumis seksu taip aistringai, kaip ji.

„Paprastų“ merginų ir smegenys „paprastos“. Gyvenimas su jomis bus tylus ir ramus, kaip štilis jūroje. Čia jau jums spręsti, ko labiau norite.

Bet jei norite tapti geresnis, išplėsti savo mąstymo ir galimybių horizontus, geriau veskite „sudėtingą“ merginą.

Štai 8 požymiai, kad radote būtent tą žmogų.

1. Ji retai sako tai, ką jūs norite išgirsti. Bet dažniausiai yra teisi. Veskite tokią merginą!

Advertisements

2. Veskite merginą, kuri reikalauja ją gerbti.

3. Veskite merginą, kuri turi nuomonę apie politiką, net jei ji nesutampa su jūsų.

4. Veskite merginą, kurios akys užsidega, kai kalbate apie pačius įvairiausius dalykus žemėje.

5. Veskite merginą, kuri neleis jums pražudyti savo talento.

6. Veskite merginą, kuri verčia jus būti geriausią kiekvieną dieną.

7. Veskite merginą, kuriai tenka dažnai paprieštarauti.

8. Veskite merginą, kurios gebėjimai ir talentai lygūs jūsų arba netgi lenkia.

Kai tik tokią sutiksite, laikykite ją ir nepaleiskite. Galbūt ji – geriausia, kas geriausia gali nutikti jūsų gyvenime.“