Apie žodžių „Aš tave myliu“ galią


Pradėjau ją vartoti prabudęs, pusryčiaudamas, prausdamasis po dušu, kalbėdamas telefonu, vaikščiodamas ir t.t.

Frazę „Aš tave myliu“ dažniausiai sakydavau mintyse

Tačiau pradėjau stengtis kuo dažniau ją sakyti artimiems žmonėms. Žinote, kai kas nustebdavo, kai kas sutrikdavo, bet niekas man nepasakė: „Ar tu išprotėjai?“ ar „Ar tau viskas gerai?“ Ne, jie tik šypsodavosi, o svarbiausia, galu gale aš taip pat išgirdau iš jų frazę „Ir aš tave myliu“.

Ši frazė pakeitė mano gyvenimą: anksčiau jis buvo kupinas nerimo ir skubėjimo, o dabar jis yra harmoningas ir jame visada yra vietos stebuklui.

Manau, kad kažkur giliai jūs (žinoma, ir aš) norite meilės. Ogi, tas pats galioja ir kitiems. Kai kartojate „Aš tave myliu“, jūs išsivalote ir spinduliuojate energija, kuri persiduoda ir aplinkiniams.

Pagalvokite apie ką nors savo gyvenime, kas vis dar išmuša jus iš pusiausvyros. Tai gali būti sveikatos problema arba konfliktas su kolega darbe. Nesvarbu, kas tai yra.

Kai pradėsite tai sakyti, pradėsite jausti meilę ir daryti įtaką situacijai arba žmogui.

Bilietas kelionei nuo išgijimo iki norų išsipildymo – tai paprasta frazė „Aš tave myliu“ . Idėja yra mylėti viską aplinkui. Mylėti savo viršsvorį, savo probleminį vaiką, kaimyną, mylėti juos visus. Meilė transformuoja energiją ir ją išlaisvina. Frazė „Aš tave myliu“ yra magiškas slaptažodis, leidžiantis patirti Visatą.

Daktaras Hugh Lean pasakė, kad paprastoje frazėje „Aš tave myliu“ yra trys elementai – dėkingumas, pagarba ir transformacija. Su šiais trimis elementais galima pakeisti bet ką.

Vis dar skeptiškai nusiteikę? Pažvelkite į tai iš kitos pusės.

Net jeigu šis metodas atrodo beprotiškas, kas blogo mintyse kartoti „Aš tave myliu“, kol skambinate, rašote elektroninius laiškus, valgote ir gyvenate savo gyvenimą? Šiomis dienomis jausitės geriau net jeigu nieko daugiau nevyks.

Pabandykite ir pažiūrėkite, kas iš to išeis!

AŠ TAVE MYLIU