Gana meluoti: sąžiningas vyro žvilgsnis į moters kūną


Kiekviena nori būti graži ir mylima. Tai – natūralu. Tik štai neaišku, kodėl dauguma nusprendžia meluoti.

Vyras nusprendė papasakoti, kaip jis iš tikrųjų mato moteris.

„Aš matau kiekvieną: jauną, suaugusią, kiekvieną savaip gražią, su savo pipiriukais. Aš pastebiu, kaip kiekviena stengiasi atsisakyti savo natūralaus patrauklumo ir nori tapti dar geresnė. Ji grožį supranta savaip.

Susuktos garbanos, dažyti veidai, apnuogintos kojos… Po makiažu jos slepia gamtos duotą grožį. O jis visų standartinis – kaip lėlės Barbės, kuri dalyvauja konkurse „Mis pasaulis“. Tik štai šitaip šitos Mis traukia tokius pat vienišus Kenus, su kuriais nėra jokios ateities.

Neverta laukti princo, jei nemeluojant nepavyksta būti princese.

Jei bandai padaryti viską tam, kad atrodytum kaip modelis, būk pasiruošusi ir tam, jog šalia tavęs bus toks pat narcizas. Panorėsi tapti manipuliatore – užkibsi ant tokio pat kabliuko. Imsi jaunintis – sutiksi gana infantilų vaikinuką.

Neverta gudrauti, tuomet ir pasaulis nebus ironiškas.

Bet ne. Apgaulė – labai garsiai pasakyta. Už viso to slypi banali baimė tapti nepatrauklia ir negražia. Tuoj jus nudžiuginsiu – negražių ponių nebūna. Yra tik tokios, kurios bando visus įtikinti, kad yra atvirkščiai.

Tu daug laiko skiri išvaizdai, pasakodama apie savo grožį, tinkamą makiažą ir stilių. Bet ką visa tai slepia? Taip, ekrane – ryškus paveikslas. O kas toliau? Dulkės?

Manęs netraukia tuščios ir pridažytos lėlės. Man nesvarbu, koks jos veidas. Mane jaudina ne jos figūra, juo labiau ne nuoga. Trauka atsiranda kur kas giliau. Ten, kur dauguma net ir nepagalvoja, kad reikia pagražinti – sieloje.

Mes įsimylime ne grimo tonus, o natūralų grožį. Visa kita tampa akivaizdu vėliau.

Įsimylėjęs romantikas nepradės apdainuoti grožio standartų. Jis bus vienodai išprotėjęs nuo liesumo ir pilnumo. Jį nuoširdžiai nustebins tai, kaip stipriai pasikeitė jo principai.

Bet pačia gražiausia moterimi aš laikau nėščiąją. Jai nesvarbu, kas vyksta išorėje. Visas jos dėmesys, visos jos mintys yra viduje – su kūdikiu. Jos atrodo kur kas moteriškesnės nei visos šios tuštybės aukštais kulnais ir trumpais sijonais.

Mes – ne gyvūnai, kad žiūrėtume vien akimis. Mes žiūrime širdimi. Mes matome viską: eiseną, gestus, graciją – to negalima nusipirkti.

Bet jūs, mielos damos, net neįtariate, kaip jums paprasta. Jums nereikia kuo nors tapti. Pakaks ir to, kad jūs tiesiog esate. Neverta galvoti, kad vyras „užkibs“ vien dėl išvaizdos. Bėgant laikui, jis prisikas ir iki vidinės struktūros.

Kiekvienam grožiui atsiras savas gerbėjas, princas, romantikas – kaip jums patinka. Bet neverta iškreipti savo grožio. Nerodykite jo. Tiesiog būkite.“