Intymiau nei seksas: 5 dalykai, kurie sustiprins jūsų santykius


Kalbant apie artumą, pirma, kas dažniausiai ateina į galvą, – fizinis kontaktas. Bet iš tikrųjų egzistuoja daugybė dalykų, kurie yra intymesni nei seksas. Jeigu įtrauksite juos į savo gyvenimą, tapsite neįtikėtinai artimi.

1. Miegokite apsikabinę

Sakoma, kad vyro ir moters santykiai atitinka jų miego pozą. Tame yra dalis tiesos. Psichologų teigimu, kai vyras miega apkabinęs moterį, tai rodo, kad jų santykiai geri ir romantinis laikotarpis tęsiasi.

Jums kartu yra jauku ir komfortabilu, o tai santykiams turi kur kas didesnę reikšmę negu kelių minučių trukmės malonumas.

2. Rūpinkitės žmogumi, kai jis serga

Lengva mylėti sveiką, žvalų ir linksmą žmogų. Bet kai jūsų mylimasis serga, su juo gali būti nelengva. Reikėtų prisiminti, kad tuo momentu reikia maksimaliai palaikyti partnerį, kad jis pajustų, jog iš tikrųjų jums rūpi.

3. Papasakokite vienas kitam apie vaikystę

Tikriausiai jūsų vaikystėje buvo tokių momentų, apie kuriuos niekam nenorėtumėte pasakoti. Bet jeigu sutikote savo žmogų, verta jam atsiverti. Vaikystės paslaptys – pačios intymiausios, kurias pasakojame tik patiems artimiausiems žmonėms. Patikėkite, tai tikrai jus suartins.

4. Išvykite į kelionę

Geriausias būdas pažinti žmogaus esybę – leistis su juo į kelionę. Galite pamatyti jo stipriąsias ir silpnąsias puses įvairiose nenumatytose situacijose. Tik tada susiėmę už rankų įveiksite visus net didžiausius sunkumus.

5. Kartu klausykitės muzikos

Niekas nesuartina taip, kaip vienas muzikos grotuvas dviem. Sudarykite mėgstamiausių dainų grojaraštį ir klausykitės kartu. Dalinkitės įspūdžiais. Tai iš tiesų stiprina santykius.