Nereikia bijoti išsiskyrimų


Žmonės labai bijo skirtis, bet ir pauzės su visokiais neapibrėžtumais dažnai sukelia mums panišką siaubą. „O jei mano gyvenime daugiau niekada ir nieko nebus?“ Bus ir dar kaip bus.

Sako, kad visas pamokas geriausia mokytis per atstumą. Idealiausiu atveju, žinoma, santykiams reikia ruoštis iki santykių, kaip, beje, ir visiems kitiems svarbiems etapams bei mūsų gyvenimo įvykiams.

Kai kam sekasi įgyti būtinų žinių iki lemtingos pažinties, o kitiems tenka savo likimą atkovoti iš gyvenimo. Noriu atkreipti jūsų dėmesį, kad kartais geriau sustoti ir atskirai skirti dėmesio ne iki galo išmoktoms pamokoms, užuot kartu sugriauti tai, kas ir taip dar nesutvirtėjo.

Nereikia bijoti išsiskyrimų! Viska, kas jūsų, būtinai sugrįš. Savaitė, mėnuo, metai – nėra skirtumo. Viskas, kas jūsų, būtinai sugrįš, tiksliau – tai galutinai ir negalės niekur išeiti. Regis, nusprendėme, kad viskas, galas, o gyvenimas nuolat jus stumia ir stumia kelyje. Bet prieiti arti vienam prie kito neleidžia, nes kiekvienam iš jūsų reikia laiko subręsti. Subręsti vienas kitam arba kitiems partneriams – niekas nežino, kuo galiausiai pasibaigs jūsų pauzė. Kartais taškai virsta kableliais, o kartais pakimba ore nedviprasmišku daugtaškiu…

Mes labai bijome išsiskyrimo, bet kur kas labiau bijome suartėjimo. Žingsnis į priekį – griūva asmeninės ribos, ištirpsta ego, kur tu, o kur jis – kad kas žinotų, baisu. Du žingsniai atgal kur kas saugiau, štai taip ir šokame – žingsnis į priekį, du atgal. Prieiti arčiau ir atsispirti, labiau už viską pasaulyje norėti būti šalia, bet taip ir nesiryžti žengti į nežinomybę.

Norint prisileisti arti kitą, būtina mokytis pažinti save. Kiekviename iš mūsų yra ir šviesa, ir šešėlis. Išmokti priimti savo šešėlį, išmokti mylėti tą, kuris yra viduje, išmokti būti dėkingam tam, kuris jau yra kiekviename iš mūsų.

Žmonės nesusitinka atsitiktinai, kiekvienas susitikimas turi kažkokią prasmę, tik štai kokia ta prasmė – ne visada pavyksta atspėti, bent jau ne iškart.

Vienąkart pauzės baigiasi, išsiskyrimai vėl pakeičiami susitikimais, o kokiais susitikimais – parodys laikas, o kol kas vystykitės, žydėkite, atskleiskite savyje esantį potencialą, mokykitės dovanoti šilumą ir rūpinimąsi savo artimaisiais, o meilė vienąkart ateis pati.