„Jeigu jūs pačios sau nereikalingos – jūs nereikalingos niekam“: 15 žiaurių tiesų moterims


Vienišoms, ieškančioms meilės

1. Jeigu jūs pačios sau nereikalingos – jūs nereikalingos niekam. Tik tas, kas gali priimti save tokį, koks jis yra, moka gyventi pilnavertiškai, nepaisant gyvenimo negandų.

2. Neskirkite ketvirto pasimatymo, jeigu per ankstesnius tris jautėtės nekomfortiškai. Iš pat pradžių vyras stengiasi pasirodyti geriausiai, bet, jeigu net šiame etape jums su juo blogai – nieko gero iš šių santykių nebus.

3. Gražios, sėkmingos ir stiprios moterys negali surasti sau poros ne dėl to, kad jos „iškelia kartelę per aukštai“, o dėl to, kad jos tiesiog bijo santykių.

4. Jeigu jūs svajojate ištekėti – nustokite apie tai galvoti. Tai vartotojiškas požiūris – toks pat, kaip noras turėti naują lėlę. Sveiki žmonės gyvena kitaip. Jie pasiruošę mylėti. Ir su šiuo pasiruošimu jie randa tinkamą žmogų.

5. Nustokite bendrauti su vedusiais vyrais. Mėsa prekiaujama mėsos skyriuje, žuvimi – žuvies skyriuje. Vertinkite savo laiką. Vedęs vyras jau turi namuose vieną žmoną – antros jam nereikia.

Advertisements

Poroms

1. Jeigu jūs svajojate apie šeimą, susitikinėjate su vyru ir netgi kartu gyvenate, bet niekas taip ir neįvyksta – pasidomėkite, ar jis nori to paties, kaip ir jūs. Jeigu vyras nepasirengęs kurti šeimos, negaiškite jam savo laiko. Jūs galite likti draugais. Per atstumą, žinoma.

2. Kiekviena – aš pabrėžiu – kiekviena moteris, kuri metų metus sėdi namuose ir rūpinasi vien tik buitimi ir vaikais, degraduoja. Tai neišvengiama. Vyrui bus nuobodu – jis laikys savo žmona kvaila ir pradės ieškoti kitos, įdomesnės moters.

3. Jeigu jums su juo blogai – išeikite. Nebijokite likti viena. Nėra tokio vyro, dėl kurio būtų verta save laužyti ar spjauti į savo interesus. Nėra tokio, patikėkite!

4. Santykiuose egzistuoja paprasta tiesa: jūs – tai jūs, jis – tai jis. Jūs arba darote vienas kitą laimingus arba nereikia vienas kito kankinti. Be to, paskubėkite – nelaukite trijų vaikų ir hipotekos.

5. Psichiškai sveikas žmogus visada pasirinks save. Nėra tokių santykių, dėl kurių reikėtų aukotis. Netgi grožis nereikalauja aukų. Nutraukite santykius, kurie jus žlugdo.

Advertisements

Visiems neabejingiems

1. Parodykite save tikrą. Nevaidinkite. Laimingo gyvenimo nesukursi ant melo.

2. Žmogus, nemylintis savęs, negali gyventi laimingai.

3. Susitvarkykite su savo galva, o ne su vyrais. Meilė, dėl kurios reikia kentėti – ne meilė.

4. Kai vyras kaip nors nemaloniai elgiasi arba skriaudžia jus – pasakykite jam apie tai tiesiai. Jeigu tai pasikartos – išeikite.

5. Normalus žmogus nesilaiko už santykių, kuriuose jis – tuščia vieta. Beje, jis jų net nepradeda.