Jūsų meilės vertas tik toks žmogus, kuris pasiruošęs dėl jūsų kovoti su visu pasauliu!


Mylėkite žmogų, kuris kartu su jumis pasiruošęs kovoti su visu pasauliu. Žmogų, kuris darys viską, kad tik pamatytų jūsų šypseną. Žmogų, kuris paliks visus darbus, nueis šimtus kilometrų ir įveiks visas kliūtis, kad tik būtų su jumis.

Mylėkite žmogų, kuris sunkiu gyvenimo momentu jūsų nepaliks. Žmogų, kuris nepabėgs vos pamatęs ašarą. Žmogų, kuris iš tikrųjų bus su jumis ir laimėje, ir nelaimėje. Mylėkite žmogų, kuris nori mylėti jus, o ne šiaip laikyti jus savo nuosavybe.

Mylėkite žmogų, kuris nepasiduos, net jeigu jo šeima prieštaraus jūsų santykiams. Žmogų, kuris gali juos perkalbėti ir parodyti, kokia jūs nuostabi. Mylėkite žmogų, kuris ignoruos bet kokią kritiką, visas paskalas ir visus smerkiančius žvilgsnius. Žmogų, kuris visada jus apgins, kad ir kur būtumėte. Žmogų, kuris niekada neleis jums jaudintis dėl jūsų bendros ateities.

Mylėkite žmogų, kurio negąsdina atstumai, neišvengiami ginčai ar netgi jūsų praeitis. Žmogų, kuris nesijaus nejaukiai tarp jūsų draugų, kuris supras, kad turite daug darbo, ir kuris niekada neužduos jums nereikalingų klausimų, nes besąlygiškai jumis pasitikės. Mylėkite žmogų, kuris ramiai reaguos į bet kokį iššūkį, nes jis garantuotas, kad tai niekada neužkirs kelio jūsų santykiams.

Mylėkite žmogų, kuris yra pasirengęs įdėti papildomai pastangų. Žmogų, kuris nepamirš pasveikinti su gimtadieniu jūsų mamos, kuris po sunkios darbo dienos atneš jums mėgstamiausių ledų, kurio vienintelis noras bus visada matyti jūsų nuostabią šypseną.

Mylėkite žmogų, kuriam visada būsite prioritetas, ne vieną dieną, bet visą gyvenimą. Žmogų, kuris mes visus reikalus, jeigu žinos, kad yra be galo jums reikalingas. Žmogų, kuris niekada neišgalvos pasiteisinimų, kad paspruktų pas draugus. Žmogų, kuriam darbas niekada nebus svarbiau už jus, nes dingo kibirkštis. Mylėkite žmogų, kuriuo galite tikėti, kai jis sako „amžinai“, nes žinote, kad būtent tai ir turi omenyje.

Mylėkite žmogų, kuris iki susitikimo su jumis netikėjo likimu. Žmogų, kuris niekada iki galo nesuprato, ką reiškia artima siela, kol pakalbėjo su jumis. Mylėkite žmogų, kuris rūpinasi jūsų mama, draugauja su jūsų artimaisiais ir kuris niekada nebijo susitikti su jūsų tėvu. Mylėkite žmogų, kuris stengiasi pažinti jūsų draugus, nes supranta, kokie jie jums svarbūs.

Mylėkite žmogų, kuris niekada nepasiduos! Žmogų, kuris supranta, koks stiprus jūsų ryšys, ir kuris negali to paleisti. Mylėkite žmogų, kuris svajoja pastatyti su jumis namą. Žmogų, kuris mato ateitį su jumis, tikisi sukurti su jumis šeimą ir kuris negali sulaukti momento, kai pasakysite: „Sutinku.“

Neįsimylėkite to, kuris nuolat dvejoja dėl ateities su jumis. Žmogų, kuris sako, kad esate per jauni, kuris susitikinėja su jumis dėl pramogos, kuris tiesiog nori trumpalaikio romano.

Mylėkite žmogų, kuris žiūri į jus rimtai. Žmogų, kuris nepriima jūsų buvimo kaip savaime suprantamo. Žmogų, kuris supranta, kaip jam pasisekė, kad jus sutiko.

Mylėkite žmogų, kuris nepabėgs po pirmo ginčo. Žmogų, kuris matė visas jūsų blogąsias puses ir vis dar randa priežasčių mylėti jus kiekvieną dieną. Žmogų, kuris žiūri į jus abu kaip į komandą, o ne kaip į du atskirus žmones.

Žmogų, kuris supranta jūsų svarbą, kuris rūpinsis jumis kaip niekas kitas.