7 požymiai, kad jūsų vyras laimingas santuokoje


Kiekviena žmona nori, kad jos vyras būtų laimingas santuokoje. Išvardiname 7 požymius, kurie parodo, kad jūsų šeimoje yra viskas gerai.

1. Bučiniai

Jis pabučiuoja jus grįždamas iš darbo namo. Ir dar, jeigu bučiuoja į lūpas, o ne į žandą… Patikėkite, tai kur kas geriau nei apkabinimai.

2. Kontaktai

Kai jis išeina tvarkyti reikalų, susisiekia su jumis bent kartą per dieną. Ir visada pasakoja apie tai, kaip jam sekasi. Sako, kad pasiilgo.
Vyras, išvykdamas į komandiruotę, arba pasiilgsta savo žmonos, arba džiaugiasi, kad ištrūko. Jeigu jūsų vyras nori būti su jumis, jis skambins jums netgi dažniau, nei galvojate.
Laimingas vyras visiškai jumis pasitiki. Tad negali būti jokių įtarimų iš jo pusės.

3. „Myliu tave“

Jis sako, kad myli jus. Kiekvieną dieną. Kelis kartus per dieną. O jūs tiesiog atsakote.
Tikra meilė niekada nesensta. Laimingoje šeimoje sutuoktiniai kasdien pasako, kad vienas kitą myli.

„Tu nesakai, kad myli mane.“ – „Aš sakiau tau tai, kai susituokėme. Jeigu kažkas pasikeis, aš pranešiu.“ Taip laimingi sutuoktiniai nekalba.

Mylintis vyras kartoja, kad myli, kasdien vien tam, kad žinotumėte ir jaustumėte. Jis žino, kaip jums tai svarbu.

4. Pagalbos ranka

Jis padeda jums namuose. Jis nori palengvinti jūsų pareigų naštą. Jis pasiruošęs tapti jūsų verslo partneriu, pasiruošęs tvarkytis kartu su jumis namuose. Pasiruošęs kartu tikrinti vaikų pamokas. Juk myli jus.

5. Komplimentai

Jis giria jus. Jis pastebi, ką darote ir kaip tada atrodote. Jūs galite kelis kartus per dieną pagauti jį stebintį jus. Atrodo, kad jam tai niekada neatsibos.

Jis mato visus jūsų trūkumus, bet tuo pat metu jis aklai jus myli.

6. Paguoda

Jis laiko jus už pečių kiekvieną kartą, kai verkiate. Jis visada šalia, kai jūsų sielos skausmas itin stiprus. Nusivylimo ašaros? Vyras jau čia.

Mes visi žinome, kad gyvenimas nėra tobulas. Ir viena svarbiausių sutuoktinių užduočių – palaikyti vienas kitą sunkiais laikais. Bet su tuo susidoroja tik stipriausios poros.

7. Atviros širdys

Jis dalijasi su jumis savo svajonėmis ir nerimu. Jam tai paprasta ir natūralu.

Jis turi žinoti, kad, jeigu jo pasaulis pradės griūti, jūs visada jį palaikysite, ir jis visada ateina pas jus. Jeigu jis viską laiko savyje, reiškia kažkas tarp jūsų negerai.

Laimingai vedęs vyras niekada nebijo atrodyti verksniu arba naiviu berniuku savo moters akyse. Jis žino, kad ji supras.

Vyrai, jeigu skaitote šį tekstą ir nedarote nieko, apie ką čia kalbame, prisiminkite: niekada ne per vėlu pradėti kurti laimę santuokoje. Tiesiog padarykite savo šeimą pagrindiniu prioritetu ir viskas susitvarkys.