Puikus atsakymas į klausimą: „Ko jums, boboms, reikia šiame gyvenime, be pinigų?“


Didžiuliam mūsų visų nusivylimui, ne visi stipriosios lyties atstovai gali vadintis vyrais. Labai dažnai sutinkami tokių individų, kurie nerodo jokios pagarbos juos supantiems žmonėms ir į moteris žiūri iš aukšto: joms vis negana, amžinai vis kažko prašo…

Bet atsirado nuostabi mergina, kuri aštriai ir išmintingai atsakė vienam stipriosios lyties atstovui ir visiems į jį panašiems! Super!

„Interneto platybėse atsitiktinai pamačiau vieno vaikino klausimą: ko jums, boboms, reikia šiame gyvenime, be pinigų ir intymių santykių?“

Galite apmėtyti mane kiaušiniais arba šlepetėmis, bet labai atvirai pasakysiu, ko, po velnių, trūksta asmeniškai man.

Berniuk mano, aš noriu stabilumo. Aš noriu būti užtikrinta dėl vyro ir rytdienos šalia jo. Man reikia ne šiaip žinoti, kad jis mane myli, man reikia tai matyti iš jo poelgių, jo ateities planų, kuriuose aš neturiu būti antroje vietoje, ar supranti?

Advertisements

Aš turiu žinoti, kad jeigu susirgsiu, jis nelakstys pasimetęs po butą, bet man padės. Aš turiu būti tikra, kad kai jis išeina iš namų, jis neina pas kokią nors moterį, kaip daro daugelis vyrų.

Aš noriu konkrečių jo veiksmų, nereikia man kvaršinti smegenų, aš nelauksiu, kol jis užaugs, atsigaus po eilinės krizės, išmokės kreditą ar kokių ten dar būna priežasčių, kad neiti į taip jį gąsdinančią civilinės metrikacijos įstaigą.

Aš neturiu jokio noro nuolat aiškinti mūsų vaikams, kad jų tėvas neryžtingas ir drovus. Kad jam vėl prasidėjo eilinė depresija ir dėl to taip retai jį matome. Nenoriu pasakoti vaikams, kad dabar, šiuo metu, tėvas garaže ar dar kur nors gydo savo nesibaigiančią depresiją alučiu arba degtine su savo draugeliais.

Aš visiškai nenoriu atsigręžti ir suprasti, kad veltui iššvaisčiau tiek laiko. Man visiškai nereikia jo draugų, mamos, šuns ir kitų pripažinimo bei pritarimo. Viskas, ko aš noriu, – kad jis būtų tikras vyras, o ne ištižėlis, ir kalbama ne apie pinigus ir intymumą.

Jeigu tu esi bailys ir negali prisiimti atsakomybės, gali turėti kad ir 25 cm ar vartytis piniguose – niekada net nepažiūrėsiu į tavo pusę. Man reikia vyro, o ne piniginės su centimetrais.“