Kodėl vyrai išeina? Moterys, jūs labai klystate!


Moterys, jūs labai klystate, jeigu iš tikrųjų šventai tikite, kad jus palikę vyrai bėga paskui tas graikščias ir išdidžias moteris, kurios kvepia naujumu, kurios yra moteriškesnės, gražesnės ir seksualesnės už jus!

Ne! Viskas ne taip! Daugumos vyrų vardu pasakysiu, kad seksualumas ir grožis čia niekuo dėtas! Gervė danguje yra graži ir, žinoma, ja galima grožėtis iš tolo visą amžinybe, tačiau joks vyras be priežasties neiškeis savo mylimos zylės į gervę…

Pirmoji priežastis, dėl kurios vyrai palieka savo moteris – tai jų engimas!

Manau, kad visi žinome kas tai yra. Joks normalus vyras nepasmerks savęs kalėti iki gyvos galvos šalia moters, kuri su juo nesiskaito. Kuri leidžia sau nepagarbiai su juo elgtis, manydama, kad jis viską ištvers, išgyvens ir net neįsižeis. Tiesiog jis toks žmogus!

Na jau ne, mielos moterys, kurios savo vyrus paverčia naminiais šunyčiais. Anksčiau ar vėliau su jumis atsisveikins! Bijokite to, kuris kantriai tyli…

Vyras – tai lyderis, maitintojas, dvikojis liūto atitikmuo. Kaip galima bandyti karalių paversti šunimi?

Antroji priežastis, dėl kurios vyrai palieka savo moteris – įsiveržimas į jų asmeninę erdvę! Ir ši priežastis labai svarbi.

Mielos moterys, kurios egoistiškai galvoja, kad jeigu vyras su jumis gyvena, pusryčiauja, mylisi ir jau ilgai yra jus vedęs, tai jis negali turėti asmeninės erdvės, laisvalaikio ir apskritai, kiekvienas jo žingsnis turi būti jūsų kontroliuojamas. Noriu jums pasakyti, kad visi vyrai nuo jūsų bėgs bet kur, nors į pasaulio kraštą, nors į visišką ir gilią vienatvę, kad tik galėtų laisvai įkvėpti!

Nenutraukite deguonies savo vyrams. Net jei jūsų santykiai tęsiasi labai ilgai, net jeigu esate susituokę ir turite vaikų, jokiais būdais nedėkite jam antrankių, nes tai pabaiga!

Kiekvienas vyras visada turi turėti savo asmeninio laiko, savo nuošalų tylos ir ramybės kampelį, kuriame jūsų neturi būti. Savo asmeninę erdvę (asmeninę, suprantate?), kurios ribos niekada nekirskite!

Moterys, aš suprantu jūsų norą susilieti kūnais ir sielomis, tačiau toks artumas viską gadina.

Leiskite savo vyrams jaustis laisvai šalia jūsų ir jie bus laimingi…

Kartoju moterims, kurios mano ankstesniame sakinyje apie laisvę, įžvelgė slaptą grėsmę sau. Atsipalaiduokite, zylės, niekam jūsų gervių nereikia.

Tik linkiu, kad jūs nekurtumėte mums pragaro…

Trečioji priežastis, dėl kurios liūtas palieka savo šeimą – dėkingumo stoka! Manytum, kokia smulkmena. Tačiau tai iš tikrųjų svarbu.

Jie jus rengia, maitina, dovanoja papuošalus, gėles, šypsenas, o jūs pamirštate jiems padėkoti! Ne, už gėles ir papuošalus nepamirštate, bet visą kitą, ką, tariamai, vyras turėtų daryti a priori, jūs laikote savaime suprantamu dalyku. Dėkokite už viską ir visada!

„Įkalė vinį, na ir gerai. Jis gi vyras, tam jo ir reikia!“ – Atleiskite, mielos moterys, bet taip nieko nebus. Prašome elgtis pagarbiau.

„Na, verkia boba ir verkia. Koks man skirtumas?“ Nepagarba dažniausia sukelia atsakomąją nepagarbą. Turėkite tai omenyje.

Dėkokite mums net už tai, už ką atrodo neverta. Sakykite mums ačiū ir mes dėl jūsų norėsime daryti dar daugiau…

Ketvirtoji priežastis – tai moters apsileidimas ir nepriežiūra.

Kažkodėl kai kurios moterys mano, kad jeigu vyras daugelį metų prabunda su jomis vienoje lovoje, tai prilygsta tam, kad savimi rūpintis nebereikia. Kas čia per nesąmonė, moterys?

Jeigu norite su vyru praleisti visą gyvenimą, prisiverksite kiekvieną dieną dažytis, rūpintis savo kūnu, kvepintis kvepalais esant progai ir be jos. Visada stenkitės atrodyti taip, kad jūsų vyras nenorėtų dairytis į šalis.

„Tegu dairosi“ – ramia pasakys man atsipalaidavusi moteris, kuri tingi dėl savo vyro atrodyti gražiai.
O jis ir dairysis…

Žinote, moterys, itin nemalonu, kad išėjusios į lauką, atrodote kaip deivės, o namuose kaip…

Penktoji priežastis – tai nemeilė. Turbūt baisiausia ir paprasčiausia priežastis. Jis jūsų nemyli. Jis ne jūsų. Jūs ne jo.

Tokiu atveju tiesiog paleiskite. Kiekvienas turi teisę klysti ir, kad ir kaip tai būtų skaudu, kiekvienas gali pasirodyti esąs kažkieno klaida.

Nemeilė – tai net ne priežastis, o nuosprendis.

Jeigu jūsų vyras jūsų nemyli ir niekada nemylėjo, jeigu jis su jumis yra iš pareigos, tada šio teksto nebeskaitykite, jis parašytas ne jums!

Šeštoji priežastis – bloga savijauta šalia moters!

Jeigu moteris amžinai blogos nuotaikos, viskuo nepatenkinta ir kiekviena šventė šalia jos virsta sielvartu, tai pradžioje vyras neskuba grįžti namo, o vėliau šią moterį palieką.

Moteris – tai „šventė, kuri visada yra su tavimi“. Moteris – tai džiaugsmas, energija ir vyro jėga.

Moteris – vienintelis žmogus pasaulyje, pas kurį visada turi norėtis sugrįžti namo. Kad kartu pakelti šampano taurę už sėkmę arba konjako taurę už fiasko.

Aukštųjų pasaulyje ir taip nelengva. Nesinorėtų, kad dar ir mylima moteris atimtų visą gyvenimo jėgas…

Žinote, moterys, jūs turbūt norėsite su manimi ginčytis ir sakyti, kad viskas, ką parašiau yra nesąmonė. Ir kad iš tikrųjų vyro išėjimo priežastis slypi gražiose ilgose kojose ir trumpuose sijonuose.

Noriu jums pasakyti, kad kiekvienas žvelgia iš savo kolonos. Pavyzdžiui, aš žvelgiu iš vyriškos ir galiu atvirai pareikšti, kad nei viena ilgakojė gražuolė trumpu sijonu jokiais būdais negalės suvilioti vyro, kuriam yra gera sugrįžti namo.

Ir tai yra tikra tiesa. Vyrai mane palaikys.

Viačeslav Prakh