Susirask tą, kuris daro tave geresne savęs versija


Kai pradedi susitikinėti su žmogumi, jis tampa tavo geriausiu draugu. Bent jau taip turėtų būti. Tai žmogus, kuriuo gali pasitikėti. Su kuriuo praleidi daugiausia laiko. Tavo atrama. Tai nesusiję su seksu ir fiziniais aspektais.

Juk nepradedi kurti gyvenimo su žmogumi vien dėl to, kad jis yra patrauklus ir puikus lovoje, – tai jau malonūs pliusai.

Taip, fizinis patrauklumas ir potraukis turi būti, bet žmonės lieka drauge ne tik dėl to. Jūs esate kartu dėl savo žmogiškųjų savybių. Dėl to, kaip nuolat vienas kitą papildote, kaip tampate geresniais kartu, o ne atskirai.

Susirask tą, su kuriuo tapsi geresnis

Ir tai nereiškia tiesiog laimingesnis. Žmogus turi daryti tau įtaką taip, kad taptum geresne savęs versija. Jis turi palaikyti tave, tavo idėjas ir ambicijas, kai kiti tavimi netiki.

Susirask tą, kuris taps tavo geriausiu partneriu

Šis žmogus pavers jūsų idėjas realybe, nes, kai jūs kartu, jūsų nesustabdysi. Susirask tą, kuris norės iš tavęs mokytis. Kuriam svarbi tavo nuomonė. Kuris klauso, net kai kalbi pašnibždomis.

Susirask tą, kuris supranta tavo tylėjimą

Advertisements

Tą, kuris suprantą, ką turi omenyje. Kuris taip akylai tave stebi, kad supranta, kai kažkas yra negerai. Netgi iš tavo žinutės arba kažkokio įpročio.

Susirask tą, nuo kurio nepavargsi

Su kuriuo galėsi leisti ištisas dienas ir vis tiek jo pasiilgti jau pirmą išsiskyrimo minutę. Susirask tą, kuris tave motyvuos keistis į geresnę pusę. Ir tuos pokyčius matysi savo kalboje ir mąstyme.

Susirask tą, kuris atleis tau tavo klaidas

Kai esi pikta, kai darai nesąmones, kai nekenti savęs dėl kažkokių klaidų. Ir tada, kai pagalvoji, kad jis tiesiog išeis, jis atsisuka į tave ir sako, kad viskas gerai. Kad jis vis tiek tave myli. Kad jis yra šalia ir padės su viskuo susidoroti.

Susirask tą, kuris niekada nepasiduos

Netgi kai pats nori pasiduodi, kai visus atstumi. Kai darai tai, kuo nesididžiuoji, susirask tą, kuris pasiliks. Kuris neišeina, kad ir kas nutiktų.

Susirask tą, kuris privers tave vėl pasitikėti žmonėms

Nes, galbūt, tu esi vienišius, gal bijai kažką prisileisti, galbūt atstumi jį. Bet, kai sutinki tą, kuris sugriauna visus tavo galvoje susiformavusius stereotipus, nepaleisk jo. Nes jis įrodys, kad gali juo pasitikėti.

Susirask tą, kuris yra tiesmukas

Advertisements

Jis nebijo pasakyti, ką jaučia.

Susirask tą, kuris norės kurti su tavimi kažką tikro

Tavo gyvenimą. Tavo meilę. Tavo karjerą. Tavo tikslus. Tavo ateitį. Jis nori dalyvauti tavo gyvenime.

Sėkmė neateina, kai vienas žmogus tiki savimi. Reikia dar kažko, kas tavimi tiki, tave motyvuoja, priverčia siekti daugiau. Kai tu pasieksi visko, ko nori gyvenime, malonu paimti už rankos žmogų, kuris buvo šalia nuo pradžios ir nesėkmės momentais primindavo tau, kad reikia stotis ir bandyti dar kartą.

Susirask tą, kuris tave be proto myli

Juk gyvename tokiais laikais, kai žmonės lengvai keičia žmones. Kai kiekvienas ieško kažko geriau. Lauk to, kuris supras, kad tu esi geriausias, ir neieškos kito.

Susirask tą, kuris niekur neišeis. Būtų gerai tai tikrai žinoti…