Mes susituokę jau 16 metų, bet medaus mėnuo nesibaigė. Ir štai kodėl!


Aš sutikau mano gyvenimo meilę, kai man buvo 17. Mes kartu dirbome „Burger King“. Ji iš pradžių manęs nemėgo, nes laikė pasipūtėliu. Bet po keleto mėnesių bendrame darbe mudu susidraugavome. Po to pradėjome susitikinėti. O dar po mėnesio aš pasiūliau jai tuoktis. Tad tapome vyru ir žmona praėjus penkiems mėnesiams nuo mudviejų pažinties ir esame susituokę jau daugiau kaip 16 metų. Puikiai leisdavome kartu laiką, bet kaip ir kiekvienoje šeimoje buvo ir sudėtingų laikotarpių. Mes net buvome pusmetį išsiskyrę. Kivirčų santykiuose visada gali kilti, bet pamažu aš įsidėmėjau pagrindinę mūsų problemų priežastį: aš ne visada laikydavausi savo įsipareigojimų. Nepakanka tiesiog pasakyti, kad myli. Tik poelgiai iš tiesų liudija realybę. Jie atskleidžia, kaip tu iš tiesų bendrauji su savo partneriu ir ką jam jauti. Toliau aprašysiu 12 būdų, kurie man padeda geriau parodyti savo žmonai, kaip stipriai aš ją myliu.

Aš myliu ją kiekvieną dieną nepriklausomai nuo to, kaip jaučiuosi

Dažnai būdavo, kad nesijausdavau mylintis partneris, bet vis tiek elgdavausi kaip įprastai. Pabučiuodavau ją iš ryto, ilgai bendraudavau. Flirtuodavau siųsdamas SMS žinutes. Kai supranti, kad meilė – tai pasirinkimas, tu įveiki visas kliūtis, kurios verčia tave pasiduoti.

Žvilgsnis priklauso tai pačiai kategorijai kaip lytėjimas

Aš suvokiau, kad mūsų žvilgsnis, kai žiūrime į kitą žmogų, atskleidžia, jog mes norime kažko daugiau. Ir nusprendžiau žiūrėti į kitas moteris kitaip negu į savo žmoną. Mus supa daug patrauklių žmonių. Jūs visada žiūrėsite į juos ir gėrėsitės, bet grožio matymas ir geismas smarkiai skiriasi. Geismo kupiną žvilgsnį aš skiriu tik savo sutuoktinei.

Aš nebesitikiu nerealių dalykų iš sekso, nepuoselėju romantinių iliuzijų

Nesveikas meilės įvaizdis, pateikiamas kai kuriuose pornografiniuose filmuose ir net dažniau populiariuose meniniuose filmuose, gali iškreipti jūsų įsivaizdavimą. Nereikia puoselėti savo vaizduotėje lūkesčių, kurie gali pakenkti jūsų meilei. Atminkite, jog tai tik viena iš pramogų rūšių. Nesitikėkite, kad jūsų santykiai bus tokie, kaip vaizduojama filmuose.

Aš neleidžiu savo ego priimti svarbių sprendimų

Dažnai per audringai reaguoju, ir tai man brangiai kainuoja. Mano žmona turi draugų vyrų. Ir mano ego dėl to dažnai protestuodavo, nes maniau, jog esu vienintelis vyras, kuris turi būti jos gyvenime. Aš įsisąmoninau tą faktą, kad mūsų santuoka nereiškia, jog esu vienintelis vyras pasaulyje. Priimti sprendimus visada reikia viską pasveriant, o ne vadovautis savo išdidumu.

Aš išklausau

Šią savaitę numirė mano teta. Mano žmona artimai su ja bendravo ir paprašė surengti laidotuves Viskonsine (mes gyvename Maui saloje). Aš išgirdau, ko ji norėjo, todėl užsakiau bilietus į Viskonsiną, net nesvarstydamas šio klausimo.

Aš leidžiu sau būti pažeidžiamas

Esu linkęs laikyti viską savyje, ypač tada, kai jaudinuosi. Bet aš išmokau būti atviresnis santykiuose. Aš stengiuosi būti sąžiningas pripažindamas savo jausmus, nors kartais man dėl to būna labai baisu. Mano žmona visada mane išklauso ir nuramina. Ji padeda man susidoroti su mano emocijomis.

Aš laikausi sveiko gyvenimo būdo

Didelę dalį mūsų santuokinio gyvenimo turėjau problemų dėl antsvorio. Tai rimtai pakenkė mano pasitikėjimui savimi. Atminkite, kad pasitikintis savimi žmogus yra seksualesnis. Maža to, jeigu norite pagyventi ilgiau, būtina rūpintis savo sveikata.

Mes dalijamės savo svajonėmis ir kartu jų siekiame

Aš 12 metų išvežiodavau duoną ir nekenčiau savo darbo. 2011 metais pasakiau savo žmonai, kad noriu įgyvendinti savo svajonę ir tapti rašytoju. Ir ji palaikė mane kelyje į mano tikslą. Įgyvendinti savo svajones kartu su savo sutuoktiniu – tai puikus būdas dar labiau suartėti.

Aš ieškau būdų ją stebinti

Numetęs antsvorio ir pasimokęs meilės paslapčių, aš parodžiau savo žmonai, kaip svarbu džiaugtis vienam kitu mylintis. Seksas labai svarbus, jeigu norite, kad jūsų santykiai būtų tvirti. Svarbu nuolatos siekti kažko daugiau, būti meilužiais.

Nebūtina atsisakyti medaus mėnesio patirčių

Medaus mėnuo – tai tik jūsų santykių dalis, bet niekas nesako, kad negalite atkurti šių pojūčių mylėdamiesi, leisdamiesi į bendrus nuotykius ir tiesiog bendraudami. Mes su žmona visada skiriame laiko nueiti į pasimatymą ir patyrinėti vienas kito kūnus.

Trumpi išsiskyrimai tik sustiprina santykius

Išsiskyrimai skatina pasiilgti mylimųjų. Mes su žmona suvokiame, kad kiekvienam reikia pabūti ir atskirai. Tai gali būti trumpas laikas vienatvėje, pramogos su draugais arba verslo kelionė. Neilgas laikas atskirai nereiškia santykių pabaigos. Atvirkščiai, jis tik sustiprina juos.

Atminkite smulkmenų svarbą

Aš visada stengiausi būti galantiškas su žmona – atidaryti automobilio duris, pristumti kėdę ir panašiai. Ir dabar elgiuosi taip pat. Net jeigu esate kartu jau seniai, tai anaiptol nereiškia, kad jūs turite nebesistengti. Nedalykite pažadų. Tesėkite juos. Parodykite savo partneriui savo meilę, kas rytą pabusdami su tikslu nugyventi jūsų gyvenime meilėje. Mūsų pastangos lemia skirtumą tarp sveikų santykių ir beviltiškos dviejų žmonių sąjungos.