Kodėl moteriai šeimoje tenka ypatingas vaidmuo


Ezoterinė moters daromos įtakos ją supančiam pasauliui reikšmė yra labai plati: moteris – saugotoja, žiniuonė ir visko pradžia. Įvairiais gyvenimo periodais apsireikšdama pasauliui įvairiomis hipostazėmis, moteris yra apdovanota gamtos savybėmis, kurios dabar itin svarbios ir būtinos.

Kūrybinis moters mąstymas yra daug stipresnis nei vyro, todėl ji pasižymi ypatingu gebėjimu įtakoti likimą – tiek savo, tiek vyro…

Kai santykiai moteriai teikia malonumą ir ji jaučiasi laiminga, jos vyrui pradeda sektis, jam atsiveria visos durys ir sėkmė nepaliaujamai seka iš paskos. Nes būdama laiminga ir patenkinta moteris savo kūrybinio mąstymo galia palaimina vyrą sėkmei ir į jo gyvenimą prišaukia palankių įvykių.

Per moterį vyrui persiduoda arba dėkingumo, sėkmės ir klestėjimo, arba viską griaunančios jėgos srautas…

Moteris glaudžiai susijusi su jautriomis sferomis, energijų pasauliu, tad jos mintys, emocinė būsena, formuojanti fizinį planą, realizuojasi greičiau. Jeigu žmonos netenkina jos šeiminis gyvenimas ir vyras, jam bus sunkiau save realizuoti ir pasiekti sėkmės…

Kodėl išmintingi vyrai negaili pinigų dovanoms savo moterims? Kodėl stengiasi apsaugoti jas nuo bet kokio nemalonaus darbo ir apsupti tik maloniais įspūdžiais? Nes jie žino, kad patenkinta moteris – visos šeimos laimingo gyvenimo šaltinis.