„Moteris moka mylėti taip, lyg niekada neišeitų. Bet…“— 20 geriausių Monikos Beluči citatų


Monika Beluči – Italijos deivė ir tiesiog moteris, apie kurią svajoja daugybė vyrų, nepalyginama su jokia kita aktore. Jos žavesys ir natūralus moteriškumas nepalieka vyrų abejingais. Be to, Monika Beluči, dviejų vaikų mama, žino tris kalbas ir dievina jogą.

Geriausi Monikos Beluči pasisakymai:

1. Niekas mums nepriklauso: nei mūsų vyrai, nei mūsų vaikai. Mes tik galime kažkuo dalintis su tais, ką mylime.

2. Žmonės gali atleisti žmogui protą, netgi talentą, bet grožį – niekada.

3. Moteris moka mylėti taip, lyg niekada neišeitų. Bet gali ateiti diena, kai ji išeis taip, lyg niekada nebūtų mylėjusi.

4. Senti man reiškia – tapti geresne!

5. Manau, būnant jaunai ir gražiai, tapti kokio nors turčiaus išlaikytine ir švaistyti savo gyvenimą nesibaigiančiuose vakarėliuose – kvaila. Grožis turi padėti mums atrasti harmoniją, meilę ir prasmę šiame beprotiškame pasaulyje.

6. Žmogaus žinios technologijų srityje ženkliai išaugo, ko nepasakytum apie jausmų sritį.

7. Grožis tampa moters problema tik dviem atvejais: kai jo nėra ir kai be jo nieko nėra.

8. Niekada nenorėčiau vėl būti dvidešimties. Dabar aš daug laimingesnė, nei tada. Juk tame amžiuje mes tik pradedame pažinti save, bandome suprasti, kuo norime tapti, kenčiame dėl nepasitikėjimo savimi. Dabar aš tikrai žinau, ko man reikia ir be ko aš galiu gyventi.

9. Grožis darosi gyvas ir įdomus, kai yra pridengiamas drabužiais.

10. Moteriškumas – tai harmonija, natūralumas ir jausmingumas.

11. Nesuprantu moterų, teigiančių, kad vyrų geismas jas žemina. Manau, jos tiesiog nesutaria pačios su savimi.

12. Aš visada sakau jaunoms merginoms: „Išmokit mylėti savo kūną!” Juk idealas neegzistuoja, ir visiškai akivaizdu, kad apvalesnių formų moteris yra ne mažiau nuostabi, nei liekna mergina. Tiesiog reikia mokėti priimti save tokią, kokia esi.

13. Jausti viduje komfortą – tai ne tas, kaip tu atrodai išorėje, bet tai, kaip tu jautiesi viduje.

14. Grožis iš tiesų yra jėga tik tada, kai moki juo naudotis. Tai tas pats kas turėti Ferrari: jeigu iš tikrųjų nemoki vairuoti, jis tau nereikalingas.

15. Nereikia jausti neapykantos žmonėms, kurie tau pavydi – jie pripažino, kad tu geresnė.

16. Kiekvienai moteriai patinka jaustis mylima.

17. Meilė gyvena tik tada, kai yra laisvė ir pagarba vienas kitam. Noras turėti kitą, kaip daiktą – absurdas.

18. Kažkas man sakė, kad visų aktorių viduje gyvena miegančios gražuolės, ir jiems kas kartą vaidinant vaidmenį, viena iš šių gražuolių pabunda. Mūsų viduje yra visko. Tereikia tai pamatyti.

19. Aš niekada nebūsiu liekna. Aš iš prigimties pakankamai tingi. Mėgstu pavalgyti. Tikroji aš – tokia. Ir netikra neketinu būti.

20. Kokia stipri bebūtų moteris, ji ieško vyro stipresnio už save. Ir ne tam, kad jis apribotų jos laisvę, o tam, kad jis suteiktų jai galimybę būti silpnai.