Vyrai! Jeigu norite, kad mylėtų jūsų dukrą, mylėkite savo žmoną.


Visiems vyrams, turintiems dukras: vien mintis apie tai, kad jūsų maža mergaitė turi „vaikiną“, gali vesti iš proto. Bent jau su mamomis tai nutinka nuolat.

Ši maža princesė, sverianti tris su puse kilogramus, kurią jūs atsivežėte namo prieš septynis metus, tikėtina, artimiausioje ateityje „įsimylės“, o dar kelių metų bėgyje, ras savo antrąją pusę. Juk tai siaubinga, ar ne?

Gera žinia ta, kad jūs galite jai parodyti, ko ji verta sulaukti iš vyro.

Santykiai ir santuokos – sudėtingi dalykai ir tai yra tiesa, kurią vieną dieną supras ir jūsų dukra. Tai yra iššūkis kiekvienam žmogui, įskaitant ir geraširdžius bei geranoriškus.

Geriausia (ir, tikėtina, sudėtingiausia), ką galite padaryti dėl savo dukros – tai parodyti jai, kaip reikia elgtis su moterimi.

Turite mylėti savo žmoną taip, kaip norėtumėte, kad mylėtų jūsų dukrą.

Jaunoms merginoms lengva sudaryti įspūdį ir, deja apie tai, kaip atrodo meilė, jos sužino arba bent jau mano, kad sužino iš filmų, televizijos laidų, socialinių tinklų ir savo draugų.

Advertisements

Tačiau, tikėtina, kad tas, ką ji pirmą sutiks, bus labai nutolęs nuo „tikrosios“ ir „teisingos“ meilės.

Jūs ir tik jūs galite su tuo kovoti – gerai elgtis su jos motina ir stipriai ją mylėti.

Viskas prasideda namuose – nuo jūsų ir jūsų žmonos. Šiandien ir visada gerbkite savo žmoną. Kai tik pasitaiko galimybė, laikykite ją už rankos ir bučiuokite ją.

Šypsokitės jai. Užmegzkite vizualinį kontaktą. Kai ji kalba, klausykitės įdėmiai. Atidarykite jai duris. Suteikite jai pasitikėjimo savimi. Girkite ją už pasiekimus.

Palaikykite ją, kai jai to reikia. Pagailėkite ją, kai ji ieško paguodos. Leiskitės kartu į nuotykius. Sakykite jai, kad ji graži išorėje ir viduje, ir kartokite tai dažnai.

Jūsų dukra jaučia savo motinai daugiau nei meilę; ji ja beprotiškai žavisi. Dukros ir motinos ryšys toks stiprus, kad dukros ir motinos gyvenimas dažnai vyksta lygiagrečiai. Suprasdami tai, suvoksite, kad:

Jūsų santykiai su žmona – tai daug daugiau, nei tik jūs ir ji.

Didžiausia dovana, kurią tėvas gali suteikti savo dukrai – tai meilė jos motinai.