„Geromis žmonomis tampa tik nelaimingos moterys“


Ilgamečių tyrimų rezultatai atskleidė, kad laiminga moteris paprastai yra nerūpestinga ir netvarkinga. Jos namuose karaliauja žaisminga betvarkė, ant stalo apverstas kavos puodelis, knyga, daugybė jai reikalingų dalykėlių , kurie tik padidina betvarkę.

Laiminga moteris — bloga žmona

Geromis žmonomis tampa tik nelaimingos moterys. Na, moterys, kurių širdys sukaustytos stingdančiu jausmu, jog NESUSIKLOSTĖ. Nesvarbu kas – svarbu, kad nesusiklostė, nepavyko, nesigavo, žlugo.

Ilgamečių tyrimų rezultatai atskleidė, kad laiminga moteris paprastai yra nerūpestinga ir netvarkinga. Ji su nuostaba atdaro tuščią spintą, tikėdamasi rasti ten švarią patalynę, o vėliau su nemažesne nuostaba atranda neskalbtos patalynės kalną iki pat vonios lubų. Ir ji iš to juokiasi.

Jos namuose karaliauja žaisminga betvarkė, ant stalo apverstas kavos puodelis, knyga, daugybė jai reikalingų dalykėlių, kurie tik didina betvarkę, ant kedės kabo nėriniuota provokuojančios spalvos kojinė (antroji kojinė prarasta amžiams, bet pirmoji lauks jos štai čia, tol, kol antroji bus atsitiktinai atrasta beieškant svarbių dokumentų mažame, bedugniame rankinuke viršininko akivaizdoje).

Advertisements

Laimingos moters namuose niekada nerasite atsargų – nei maisto produktų, nei pinigų – jos gyvenimo partneris jaučiasi reikalingas ir svarbus, atnešdamas visą tai ir suprasdamas, kad be jo, ji, tokia švelni ir nuostabi, žaisminga ir garbanota, tiesiog prapuls. Jis plauna, skalbia, lygina, uždirba pinigus, nes niekas jo neverčia ir nėra vidinės tvarkos, kurios privalu laikytis.

Ji nestebi jo ir nekontroliuoja, todėl jis šokinėja aplink ją ir baisiai pavydi, nors ji beveik visą laiką praleidžia bute, vilkėdama rožinę pižamą ir retai kur nors išeina.

Geromis žmonomis tampa tik nelaimingos moterys.

Ji gamina greitai ir skaniai, bet be fanatizmo – todėl jos vyras paprastai yra sveikas, žvalus, energingas ir karštas.

Visi vadina ją BLOGA žmona.

Gera žmona ir šeimininkė tvarkosi lyg kariuomenėje. Namuose – švara. Spintose – viskas sluoksniais sudėta į savo vietas. Antresolėse – metinės kruopų atsargos atominio karo atvejui. Sandėliukas pilnas išvirtų ir ilgus metus saugomų uogų, grybų ir kitokio vitaminais turtingo malonumo.

Advertisements

Ji moka taupyti pinigėlius ir visada jų turi slėptuvėje.

Ji nuolat ką nors skalbia-plauna-lygina su tokiu fanatizmu, jog kartais atrodo, kad ji daro tai iš pykčio arba norėdama užsimiršti.

Savo vyrą ji maitina gausiai, riebiai ir aštriai – juk stiklainiuose nukankintus agurkus turi kažkas suvalgyti. Tuo pačiu jos vyras yra vangus, apkūnus ir absoliučiai praradęs iniciatyvą.

Dažnai tokioje aplinkoje vyras neišgyvena, kaip mikrobas distiliuotame vandenyje. Arba pabėga, kaip tarakonas iš labai švarios virtuvės, jei dar sugeba judėti.

Ji saugo vyrą, kaip apsaugininkas, varto jo užrašų knygutes, identifikuoja plaukelius, nuimtus nuo jo švarko. Su tokia neatsipalaiduosi! Ir teisingai, juk vyras, kaip vaikas – nuolat kiša į burną kokią nors nesąmonę.

Ir šukuosena jos visada vadinasi „tvarkingi plaukučiai“, o aptikti jos su pižama nepavyktų net nutikus naktiniam potvyniui ar gaisrui.

Advertisements

Visi vadina ją PUIKIA žmona ir šeimininke.

Bet kam visa tai?

Pastaruoju metu pradėjau pastebėti savo draugės elgesyje geros žmonos ir šeimininkės bruožus. Pirmą kartą gyvenime pati išskalbė patalinę, pirmą kartą ją išlygino, sulankstė „Napoleono“ torto sluoksniais…priraugino kibirą kopūstų.

Ir vaikšto visą dieną po namus, ieškodama dulkių ir gaudydama NEsavą veido atspindį veidrodyje – surauktus antakius, suspaustomis lūpomis ir baisaus užimtumo veido išraišką.

Tvarko namų reikalus!

Vyras pyksta ir nežino kaip elgtis… Vaikšto, vos neverkia, o neseniai palūžusiu balsu tarė: „Tu manęs nemyli, aš tau nereikalingas!“. O jai virš galvos pasirodė švytėjimas, primenantis aureolę ir ant kaktos išryškėjo užrašas „Gera žmona“.