„Nesitaikykite prie vyro“: 15 griežtų meilės patarimų, kurie iš tikrųjų veikia!


Michailas Labkovskis – psichologas, žinomas dėl savo aštrių ir provokuojančių pasisakymų. 30 metų patirtį turintis praktikuojantis specialistas gali sau leisti tam tikrą griežtumą vertinimuose, nes jo patirtis gelbėja ir šeimas ir gyvybes.

Toms, kurios ieško

1. Niekam nereikia to, kam nereikia savęs. O tas, kuris priima save tokį, koks yra, gyvena turtingą ir pilnavertį gyvenimą, nepaisant visų įmanomų kasdienių problemų.

2. Jeigu nesijaučiate patogiai šalia vyro per pirmą, antrą, trečią pasimatymą, neskirkite ketvirto. Per pirmus pasimatymus vyras parodo savo geriausią pusę ir jeigu tau jau tada nemalonu būti šalia jo, nieko gero iš tokių santykių nebus.

3. Kalbant apie jaunas, sėkmingas ir gražias moteris, kurios neranda sau poros, nes tariamai turi per aukštą kartelę, tai tėra nesugebėjimas užmegzti santykius ir jų baimė.

4. Jeigu norite susituokti, jums reikia nustoti apie tai galvoti. Tai yra tas pats, kaip ir noras uždėti lėlę ant kapoto, vualis ir kitos nesąmonės. Normaliai situacija turėtų atrodyti kiek kitaip. Pirma – reikia turėti poreikį mylėti. Su šiuo poreikiu susirasite vyrą, kuris mylės jus.

5. Niekada nebendraukite su vedusiais vyrais. Žuvimi prekiauja žuvies skyriuje, mėsa – mėsos. Nešvaistykite laiko. Vedusiam vyrui nereikia žmonos, vieną jis jau turi namuose.

Toms, kurios yra santykiuose

1. Jeigu norite ištekėti, susitikinėjate ar netgi gyvenate kartu jau pusę ar visus metus ir nieko nevyksta, reikia vieną kartą paklausti ar jis nori šeimos ir vestuvių. Jeigu vyras nepasiruošęs kurti šeimą, vadinasi jums laikas atsisveikinti. Be abejo, gražiuoju. Maždaug „aš labai tave vertinu ir ketinu tai daryti toliau, bet jau per atstumą“.

2. Bet kuri – ir aš tai pabrėžiu – bet kuri moteris, kuri metų metus sėdi namuose ir rūpinasi tik buitimi ir vaikais, degraduoja. Tai neišvengiama. Galiausiai vyrui su ja pasidaro nuobodu, jis ima ją laikyti kvailoka, o ten jau ir iki skyrybų netoli. Ir atkreipkite dėmesį: vyras nieko nereikalavo, tai moteris plojo rankomis ir nusprendė likti namuose.

3. Jeigu jums su juo negerai, tiesiog išsiskirkite. Nebijokite likti viena. Nė vienas vyras visame pasaulyje nevertas to, kad save laužyti, prie jo taikytis, nepaisyti savo norų ir poreikių. Nė vienas.
4. Viskas paprasta: yra jis – toks, koks yra. Ir esate jūs – tokia, kokia esate. Jums kartu arba gera arba reikia skirtis. Ir geriausia nelaukti hipotekos ir trijų vaikų.

5. Psichiškai sveikas žmogus remiasi savo jausmais ir visada renkasi save. Nei grožis, nei meilė nereikalauja aukų. O jeigu reikalauja, tai tikrai ne jūsų istorija. Išeikite. Nėra tokio tikslo, dėl kurio santykiuose būtų verta kentėti.

Visiems

1. Visą gyvenimą ant kojų pirštų galų nepastovėsi, o nusivilti visada yra skaudžiau, negu iš karto parodyti tikrą save.

2. Žmonės, kurie savęs nemyli, negali mylėti vienas kito, tad laimingos poros iš jų irgi nebus.

3. Reikia su galva tvarkytis, o ne su vyrais. Kai moteris sako: „Aš mylėjau“ – dažnai ši istorija ne apie meilę. Tai istorija apie narkotikų prekeivį, kuris aprūpina ją būtinomis kančiomis. O sveika meilė yra apie tai, koks tu laimingas.

4. Jeigu jums nepatinka kaip jis su jumis elgiasi, daro ką nors nemalonaus, jūs jam apie tai pasakote vieną kartą. Jeigu niekas nepasikeičia – viso gero.

5. Normalus žmogus netęs santykių, kuriuose jis nebus gerbiamas. Nors, jis jų net nepradės.