Niekada nesutikite su bloga kava, blogais draugais ar blogu vyru


Būti abejingu – nemadinga. Žmonės nori, kad visur būtumėte sava, plauktumėte pasroviui ir priimtumėte viską taip, kaip yra. Galbūt kai kuriose gyvenimo srityse taip ir turėtų būti, bet tikrai ne visose.

Yra sričių, kuriose niekada neturėtumėte sutikti su vidutinybe. Dėl tam tikrų dalykų verta pakovoti.

Žmonės, nežinantys kaip turėti tokį gyvenimą, kokio jie nori, privers jus pasijausti blogai dėl to, kad kažko siekiate. Jie gali vadinti jus snobe, egoiste vien dėl to, kad siekiate dalykų, darančių jus laiminga.

Tačiau, jeigu gyvensite nuolat pergyvendama dėl to, ką apie jus pagalvos kiti, turėsite pasitenkinti labai ramiu ir nuobodžiu gyvenimu.

Jeigu aistra gyventi gąsdina žmones – tegul jie bėga. Jeigu ne visi sugeba atlaikyti jūsų veržlumą – paleiskite juos.

Jūsų gyvenime turi atsispindėti tai, ką jūs labiausiai mėgstate ir tai, kas daro jus laiminga. Jūs neturėtumėte bijoti apie tai pasakyti. Jeigu elgsitės taip, lyg jums būtų nusispjauti, tai ir gausite iš gyvenimo tai, į ką jums nusispjauti. Viskas paprasta.

Egzistuoja milijonas kitokių dalykų, kurių negalite kontroliuoti ir apie kuriuos jums teks pamiršti. Paprastai jie susiję su kitais žmonėmis ir tuo, ką jie galvoja, jaučia ir veikia. Niekada nereikia nieko laukti iš kitų, nes jūs negalite nei paveikti jų, nei pakeisti to, ką jie padarė.

Ką jūs galite pakeisti, yra tai, ką leidžiate savo gyvenime. Galite kontroliuoti gyvenimo lygį – tai, kaip norite gyventi.

Taigi nelikite su blogais draugais, kuriems jūsų reikia dėl kompanijos ar išgėrimo. Nelaikykite šalia savęs blogų vyrų, kurie niekada nesilaiko duoto žodžio ir verčia jus laukti. Ir niekada nesutikite su bloga kava. Geriau sumokėkite kelis papildomus eurus, bet nusipirkite ką nors tikrai skanaus ir kokybiško.

Gyvenimas per trumpas, kad švaistytume savo energiją dalykams, kurie jus išsekina. Pakaks būti abejingai. Susitelkite į tai, ką galite padaryti tam, kad būtumėte laiminga.