Niekas nebūna užimtas nuolatos. Jeigu jums taip sako, reiškia esate ne prioritetas.


„Kai žmogus sako, kad neturi jums laiko, tai ne visada yra netiesa“.

Jis turi laiko – tiesiog jis nenori gaišti jo su jumis. Prisiminkite tai.

Svarbiems reikalams žmonės visada atras laiko. O nesvarbių jie gali lengvai atsisakyti. Elementaru.

Tarkim, partneris pradėjo skirti jums mažiau laiko, kaltindamas dėl to savo užimtumą. Blogiausia, ką galite padaryti šioje situacijoje, – rodyti savo kaprizus ir iškelti skandalą. Spėliojimais ir prielaidomis tik pakenksite savo nervų sistemai.

Susiklosčiusioje situacijoje geriausia būtų pasistengti išsiaiškinti, su kuo yra susijęs jo užimtumas, kitaip tariant – tiesiog pasikalbėti. Ir kuo anksčiau tai padarysite, tuo geriau bus abiem.

Supratingumas ir dar kartą supratingumas – vienintelė tinkama išeitis šioje situacijoje. Pasitelkite išmintį ir nedarykite skubotų išvadų.

Jeigu pora gyvena atskirai, problemą išsispręstų gyvenimas kartu. Tai padėjo išsaugoti ne vienos poros santykius, tačiau ši taisyklė veikia tik tuo atveju, jei partneriai myli vienas kitą, o laiko trūkumas tikrai yra susijęs su objektyviomis priežastimis.

Advertisements

Žinoma, sprendimą gali priimti tik pati moteris – ar ji sutinka būti savo vyro atrama ir užnugaris, mylėti ir palaikyti jį esant bet kokiai situacijai ir susitaikyti su kai kuriais sunkumais, pavyzdžiui, laiko trūkumu. Jeigu atsakymas į šį klausimą yra neigiamas, tada tokių santykių verta atsisakyti, nes toliau bus tik blogiau.

Bet kuriuo atveju suprasti tikrąją priežastį padės tik atviras pokalbis. Be užimtumo darbe, gali būti ir taip, kad moteris pati to neįtardama įskaudino vyrą ir jis niekaip negali jai to atleisti, taigi stengiasi jos vengti.

Tuo atveju, jeigu jam užtenka laiko susitikti su draugais, lankytis futbolo rungtynėse ir naktiniuose klubuose, tačiau nelieka laiko jums, tada neverta savęs apgaudinėti. Tai gali reikšti tik vieną – esate jam ne prioritetas.

Kad ir kaip būtų liūdna, jeigu partneris neturi jums laiko, tai gali reikšti tik tai, kad jausmai išblėso.

Neverta net bandyti ieškoti jo nuolatinio užimtumo priežasčių ir stengtis jo teisinti.

Įsimylėjęs vyras visada, nepaisydamas nieko, ras laiko savo moteriai, o jeigu jis iš tikrųjų yra užimtas darbe, tai bent jau paskambins arba parašys jai žinutę.

Advertisements

Tam, kas jus iš tikrųjų myli, yra be galo svarbu palaikyti su jumis nuolatinį kontaktą ir žinoti, kaip jaučiatės, ką veikiate ir apie ką galvojate.

Ką daryti, jeigu partnerio jausmai išblėso ir dėl tariamo užimtumo jis vis rečiau su jumis bendrauja?

Yra dvi išeitys: arba pačiai nutraukti šiuos santykius, arba pasistengti juos atkurti – pereiti visą kelią nuo pat pradžios, sudominti vyrą, priversti jį ir vėl jus įsimylėti, bet šį kartą pasistengti padaryti taip, kad jo susidomėjimas neišblėstų. Bet pagalvokite, ar jums tikrai to reikia?

Bet kuriuo atveju prieš darant skubotas išvadas reikia pasikalbėti su partneriu, išklausyti jo paaiškinimus. Ir tik atsižvelgiant į tai, kas bus pasakyta, reikėtų priimti sprendimus ir galvoti tolesnius veiksmus.

Svarbiausia – prisiminkite, kad niekas nebūna pernelyg užimtas nuolatos. Tai tik prioritetų klausimas.