Kai kurie žmonės myli jus tada, kai jūs nustojate juos mylėti


Kai kurie žmonės nepradeda jūsų vertinti, kol neišeinate. Kai daugiau neteikiate jiems paramos, kurią jie priimdavo tarsi savaime, kai daugiau nerašote jiems meilių žinučių, kurias jie ignoruodavo, kai daugiau nepasitinkate jų su apkabinimais kiekvieną kartą, kai jie beldžiasi į jūsų duris vidury nakties, ir kai daugiau nebelaukiate jų skambučio.

Kai kurie žmonės nesupranta, kaip smarkiai juos mylėjote, nebent suras kažką, kas mylės juos taip pat. Kai jie negalės surasti nieko, kas mylės viską, ko jie gėdijasi, kas žiūrės į juos taip, tarsi tai yra viskas, ko jam reikia, kas privers juos pasijusti kaip namie – saugiai nuo viso pasaulio chaoso.

Kai kurie žmonės bandys gauti jūsų dėmesį tik tada, kai nustosite jį dalyti. Kai jūs nustosite reaguoti į jų pranešimus socialiniuose tinkluose, kai nustosite skambinti vidury dienos norėdami pasakyti, kaip juos mylite, kai nustosite pirkti visas tas smulkmenas, kurių jie norėtų ir yra minėję atsitiktiniame pokalbyje, ir kai nebemesite visų reikalų tam, kad galėtumėte atskubėti į pagalbą, kai jiems to labiausiai reikės.

Kai kurie žmonės bandys jus užkariauti tik tada, kai viskas bus prarasta. Kai jie supras, kad turite ir kitų variantų, kai jie supras, kad kažkas kitas elgsis su jumis geriau nei jie, kai jie supras, kad nebesutinkate būti jų variantas, kai jie supras, kokie egoistai buvo.

Advertisements

Kai kurie žmonės pasiilgs jūsų tik tada, kai juos pamiršite. Kai pamiršite pasveikinti juos su gimtadieniu, kai pamiršite jų mėgstamiausią dainą, jų paslaptis, kai išmesite jų prisiminimus. Kai pamiršite, kokius jausmus jie jums sukeldavo.

Kai kurie žmonės pradės jus gerbti tik tada, kai išeisite. Kai jie supras, kad pasiaukojote dėl jų, kai supras, kiek kartų žengėte per save, kad jiems būtų gerai, kai jie supras, kiek kartų esate jiems atleidę. Kai jie supras, kad jūs išėjote, nes jums tai nusibodo, nes jie supainiojo jūsų kantrumą ir supratingumą su silpnumu.

Kai kurie žmonės jus mylės tik tada, kai jūs nustosite juos mylėti. Kai daugiau nebepasiilgsite jų prisilietimų ir jų balso. Kai jie pamatys, kad jūs pasikeitėte ir nebežiūrite į juos taip, kaip žiūrėdavote anksčiau. Kai jūs nebegalvosite apie juos prieš užmigdami. Kai jie pagaliau bus pasiruošę atverti savo širdį po to, kai jūsų jau sudaužė į gabaliukus.

Kai kurie žmonės niekada negaus antro šanso jus mylėti, nes jūsų širdis priklausys tam, kuriam nereikia jūsų prarasti, kad išmoktų jus sulaikyti.