Požymiai, rodantys, kad esate nuoširdus žmogus, turintis aukštas moralines vertybes


Nuoširdūs žmonės sutinkami, deja, retai. Bet jie yra. Ir jų geri darbai, tyra meilė ar tiesiog paprastas buvimas nušviečia šį pasaulį ir daro geresniu. Kas tiksliai daro žmogų nuoširdžiu?

1. Jūs esate malonus visiems: draugams, artimiesiems ir nepažįstamiems:

Nesvarbu, ar pažįstate šį asmenį, ar ne. Jūs esate malonus iš prigimties. Jūs pasirodote tų žmonių keliuose, kuriems reikia jūsų pagalbos. Nesvarbu, ar tai atsitiktinis nepažįstamasis, su kuriuo susitiko gatvėje, ar keliaujant, – jūs jo nepaliksite bėdoje.

2. Net atėjus sunkiam periodui, išliekate sąžiningu su savimi:

Galite atsidurti nepaprastai sudėtingoje situacijoje, kai atrodo, kad geriau būtų paslėpti nuo jus supančio melo ar neteisybės. Bet jūs niekada to nepadarysite. Jūs pabandysite padaryti viską, kas įmanoma, kad situacija pasikeistų, dėsite visas pastangas ir neprarasite atkaklumo.

3. Jums nepatinka dramos:

Jums nepatinka iškelti dramų ar jose dalyvauti. Kaip atsakingas suaugęs žmogus, jūs nepakenčiate įvairių komplikacijų. Jūs logiškai sprendžiate problemas ir bandote išvengti žmonių, kurie mėgsta panašaus pobūdžio scenas.

Advertisements

4. Jūs neturite išankstinio nusistatymo:

Jūs galite gerai elgtis su žmonėmis, tačiau dėl kažkokių priežasčių jums sunku su jais bendrauti. Nepaisant to, jūs visada stengiatės visiems vienodai skirti laiko, neignoruodami nei vieno žmogaus. Tiesiog jums būdinga elgtis su žmonėmis taip, kaip jie nusipelno.

5. Duodami nesitikite gauti kažko mainais:

Gyvenimas nėra grindžiamas „atiduok – atgauk“ principu. Jūs dovanojate kažką žmogui, nes jums tai patinka. Ir jūs to nedarote tam, kad gautumėte kažką mainais. Jūs nieko nesitikite iš kitų, nes džiaugsmo suteikimas kitiems yra jūsų laimės garantija.

6. Jūs daugiau darote nei kalbate:

Žmonės sprendžia apie jus pagal jūsų poelgius. Todėl jūsų asmenybė atsispindi tame, ką darote. Jums nepatinka leisti laiko tuščiai kalbant. Jūs labiau linkę daryti kažką naudingo, nes tai ne tik suteikia moralinį pasitenkinimą, bet ir daro jus geresniu žmogumi.

7. Jūs esate atsakingas:

Jums patinka prisiimti atsakomybę. Žmonės priklauso nuo jūsų sprendimų įvairiose situacijose. Čia viskas akivaizdu.

8. Jūs nesmerkiate:

Žmoguje Jūs visada pastebite tik geriausias jo savybes ir niekada nieko nesmerkiate. Vietoje dėmesio sutelkimo į jų neigiamus bruožus, jūs dalinate aplinkiniams savo optimizmą.

Advertisements

9. Turite stiprų savigarbos jausmą:

Nepriklausomai nuo to, ką jūs darote ar kaip su jumis elgiasi žmonės, jūs stengsitės nesukompromituoti savo savigarbos. Jums tai labai svarbu, ir esate pasiruošęs saugoti ja bet kokia kaina.

10. Jūs žinote savo ribas:

Jūs nelaikote savęs superherojumi. Jūs žinote savo trūkumus ir ribas. Todėl jūs visada imatės tik to darbo ar veiklos, kuriai įvykdyti jums pakaks jėgų ir galimybių. Tai reiškia, kad jūs nepervertinate savo galimybių.

11. Jūs esate nepriklausomas ir einate tuo keliu, kurį pasirinkote patys:

Jūs esate nepriklausomas. Jūs esate pripratę prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą. Tai daro jus ypatingai susikaupusiu žmogumi, nes tiksliai žinote, ko norite pasiekti.