Kol dauguma žmonių karštligiškai bando prisitaikyti prie standartų ir šablonų, atsiranda atsisakančių žaisti šiuos žaidimus. Jie renkasi būti atokiau nuo minios. Šie žmonės nebijo praleisti ko nors svarbaus, būdami toliau nuo visuotinio triukšmo ir šurmulio. Atvirkščiai, jie džiaugiasi neprisidėdami prie to, ką laiko nuobodžiu ir banaliu.
Nepaisant panašaus žodžių skambesio, vienišiai visiškai nesijaučia vieniši. Tai visiškai skirtingos sąvokos. Jeigu kas nors jaučiasi vienišas, jis visai nėra vienišius, greičiausiai yra atvirkščiai. Dažniausiai tikri vienišiai patys pasirenka – jie geriau jaučiasi būdami apsupti kuo mažiau žmonių.
Paskalos ir tuščios kalbos jų nedomina
Jeigu jūs susidraugavote su tikru vienišiumi, užtikrinu, jums labai pasisekė. Jie nelaiko savęs geresniais už kitus, greičiau priešingai – tai labai realistiški ir blaiviai mąstantys žmonės. Būtent dėl to jie tris kartus pagalvos, ar verta įtraukti vieną ar kitą žmogų į savo artimiausią aplinką. Vienišiai puikiai susitvarko su žmonių ir gyvenimiškų situacijų analizavimu, todėl vienatvė jiems – ne nuobodulys ir depresija, bet priežastis pasinerti į sveikus apmąstymus.
Vienišiai nemėgsta tuščių kalbų ir paskalų, tad stengiasi vengti nuo banalybių priklausomų žmonių.
Šis be galo intelektualus požiūris į gyvenimą padeda jiems lengviau suprasti aplinkinius ir jų elgsenos motyvus.
Yra dvi vienišių rūšys – intravertai ir ekstravertai. Jie skiriasi elgesiu ir kompanijos pasirinkimu, bet galiausiai jų požiūris į žmones daugiau ar mažiau sutampa.
Ir tarp ekstravertų pasitaiko vienišių
Vienišiai ekstravertai geba lengvai bendrauti su bet kuo. Jie lengvai užmezga naujus santykius, kurie galiausiai perauga į stiprią draugystę, jų nejaudina dideli žmonių susibūrimai.
Jie gali bendrauti su bet kuo, bet tai nereiškia, kad būtent tai jie ir darys. Tokie žmonės tampa vienišiais būtent todėl, kad nenori draugauti ir bendrauti su bet kuo. Jie kur kas mieliau visą gyvenimą bus vieni negu apsupti netikrų šypsenų ir netolimų protų. Su jais lengva bendrauti, bet kol jie nesusipažins su jumis artimiau, išlaikys atstumą ir skeptiškai žiūrės į tolesnių santykių perspektyvą.
Jeigu jums pavyko suartėti su vienišiumi ekstravertu, jūs tikrai įveikėte daugybę patikrų ir išbandymų, apie kuriuos nė nenutuokėte. Ir kadangi jūsų savybės leido jums prisibelsti į tokio žmogaus širdį, greičiausiai ilgus metus liksite draugai.
Įėjimas – tik išrinktiesiems
Vienišiai intravertai – visai kitokie. Jie nesijaučia gerai žmonių minioje ar triukšmingose vietose ir renkasi tylą bei ramybę, bet į jų įsivaizdavimus apie gerai praleistą vakarą patenka bendravimas su nedidele žmonių, kurių draugija jiems atrodo maloni, grupe.
Tokių vienišių nesutiksite koncertuose ar triukšminguose vakarėliuose, jie renkasi tylias, nuošalias vietas ir žmones, su kuriais lengva bendrauti ir kurie neslegia vien savo buvimu. Jeigu susidraugavote su vienišiumi intravertu, dar reiškia, kad jūsų draugijoje jam lengva ir komfortiška.
Jie myli žmones, su kuriais jaučia artumą – tiek intelektualų, tiek emocinį.
Draugaujate su vienišiumi? Jums pasisekė
Atminkite – abu vienišių tipai žmonėse labiausiai vertina aukštą intelektą ir tikras emocijas. Taip, susidraugauti su jais nelengva, bet apdovanodami jus už pastangas bus be galo ištikimi ir patikimi draugai, kurie besąlygiškai jumis pasitikės.
Tik stenkitės niekada jų nepavesti, kitaip rizikuojate visiems laikams juos prarasti. Ir bent jau niekada nebandykite jų apgauti. Stenkitės visada būti sąžiningi ir atviri, net jeigu ką nors ne taip padarėte. Arogancija ir nenuoširdumas – tai bruožai, kurių vienišiai labiausiai negali pakęsti.
O gal patys esate vienišiai? Ar tokių yra tarp jūsų draugų? Bet kuriuo atveju priklausote išrinktųjų ratui.