Visa tiesa apie santuoką: Michellės Obamos įrašas, kurį privalo perskaityti kiekviena pora


Neabejotinai ji yra viena ryškiausių moterų pasaulyje. Žiūrėdami į Michellę Obamą, matote spindesio, gėrio, pusiausvyros ir valdžios išraišką vienoje asmenybėje. Būdama 8 metus prie valdžios vairo, buvusioji pirmoji JAV ponia nepraleido galimybės naudoti savo balso, siekdama palaikyti taiką, skleisti išmintį ir dalytis meile.

Michellės Obamos palinkėjimas

Nesvarbu, kad ji jau nebeužima pirmosios ponios posto, Michellė nenustoja priminti Amerikos jaunimui apie tai, kad valdžia yra jų rankose. Kreipdamasi į tautą, ji pasakė: „Noriu, kad mūsų jaunimas jaustų savo svarbą ir prisidėjimą. Nereikia bijoti. Būkite dėmesingi, tikėkitės geriausio išsilavinimo ir jį gaukite. O tada išeikite į šviesą ir naudokite gautas žinias, siekdami sukurti savęs vertą šalį. Niekada nebijokite ir pasitikėkite savimi.“

Michellės tobulos santuokos patarimas

Įdomu, kaip Michellė LeVaughn Robinson Obama gyvena ir dirba nebebūdama Baltųjų rūmų šeimininke ir kokia ji yra žmona ir motina? Toliau pateiksime patarimų, kuriais ji kartą su mumis pasidalijo. Jie tik patvirtina, kad ponia Obama – toks pat žmogus, kaip ir mes visi, ir paprastų taisyklių laikymasis sutvirtina jos santuoką, o motinystę daro vertą pasiekimo.

1. Žmonoms nėra nieko baisiau už mintį apie kitą moterį, bandančią užkariauti jos vyro dėmesį ir prisirišimą. Nėra jokio kito skaudesnio, labiau įžeidžiančio ir žeminančio dalyko.

2. Santuoka klesti tik tada, jeigu sutuoktiniai dirba kaip viena sėkminga komanda, kai vyras ir žmona tiki, kad bendras laimėjimas yra daug svarbiau už konkurenciją šeimoje. Santuoka tampa sėkminga tik tada, kai į ją įdedama daug darbo.

3. Jūsų vaikai stebi jus ir formuoja savo nuomonę apie meilę, ištikimybę ir santuoką. Suteikite jiems viltį, priverskite juos norėti sukurti tokią pat šeimą.

4. Vyrai, prisiminkite: kitos moterys atrodo patrauklios tik todėl, kad kažkas jomis gerai rūpinasi. Žolė visada žalesnė ten, kur yra nuolat laistoma. Užuot grožėjęsi kaimyno žole, geriau pasirūpinkite savąja. Bet kuris vyras gali žavėtis patrauklia moterimi, bet tik tikras džentelmenas gali suteikti savo žmonai spindesio ir pasitikėjimo savimi.

5. Sėkmingai santuokai nereikia didelio namo, tobulo sutuoktinio, brangaus automobilio ar milijono dolerių. Netgi esant visiems išvardytiems dalykams, santuoka gali būti nenusisekusi. Jos sėkmės garantas yra sąžiningumas, ištikimybė ir besąlygiška meilė.

6. Jus supantys žmonės daro didžiulę įtaką jūsų santuokai. Draugai gali tiek ją sutvirtinti, tiek sužlugdyti. Atidžiai rinkitės draugus.

7. Jeigu vienas iš sutuoktinių stengiasi sukurti normalius santykius, o kitas daro viską, kad juos sugriautų, jiems nieko neišeis. Santuoką galima išsaugoti tik tuo atveju, jeigu vyras ir žmona dirba kaip komanda.

8. Nepriimkite savo antrosios pusės kaip savaime suprantamo dalyko. Nesinaudokite jos gerumu ir atsidavimu, nepiktnaudžiaukite jos pasitikėjimu, nes, praradę šį žmogų, visą likusį gyvenimą dėl to gailėsitės.