10 laimingo žmogaus gyvenimo taisyklių


10. Laimė – tai tik tinkamai organizuoto gyvenimo šalutinis efektas.

Laimė, džiaugsmas ir sėkmė – tai tik gerai organizuotos veiklos antriniai produktai. Veiklos, kuri ir suteikia jums visas šitas emocijas.

Tas, kurio tikslas – pasiekti aukščiau minėtus „šalutinius produktus“, juda link jų kaip link horizonto linijos: kuo arčiau puoselėjamų svajonių jis atsiranda, tuo labiau jos tolsta.

9. Bendraudami su žmogumi atminkite, kad jis taip pat yra geros nuomonės apie save. Kaip ir jūs apie save.

Niekada neverta pamiršti, kad žmogus, su kuriuo jūs bendraujate, kaip ir jūs, yra asmenybė. Jis turi susiformavusį asmeninį požiūrį į dalykus, ir tam yra savų priežasčių.

8. Jei jūs pats nieko nedarote, kaip jums galima padėti? Valdyti galima tik judantį automobilį.

Žmogų pirmiausia išduoda jo veiksmai. Niekas nepuls jums padėti, jei jūs tiesiog vaikščiosite ir visiems sakysite, kad trokštate parašyti knygą.

Jūsų darbai turi įgauti materialų vaizdą.

Advertisements

7. Tapkite lydimi sėkmės, ir visos nuoskaudos stebuklingu būdu dings.

Daugelis įžeidimų susiformuoja viduje dėl savojo jausmo neįgyvendinimo. Dažnai mes jaučiame nuoskaudą ir manome, kad pakeisti situaciją gali tik žmogus, kuris ją sukėlė. Tačiau mechanizmas veikia kitaip. Pradėkite užsiimti tuo, kas jums patinka, ir pasiekite aukštumų – visos nuoskaudos savaime ištirps.

6. Norite sužinoti, kas yra jūsų pagrindinis priešas? Pažiūrėkite į veidrodį!

Vienintelis ir pagrindinis jūsų priešas – jūsų viduje. Neįmanoma išeiti iš nesibaigiančių bėdų rato nepašalinius vidinių barjerų, trukdančių augti ir vystytis.

5. Ieškokite teisingo, o ne tiesaus kelio.

Sakykim, esate 30 aukšte ir jums reikia nusileisti žemyn. Pats tiesiausias kelias – per langą. Tačiau tikriausiai tuo jūsų kelionė ir baigsis. Įžvalgesnis ir teisingas sprendimas bus lifto arba blogiausiu atveju laiptų paieška.

4. Jei žmogus neturi tikslo, jis nieko nemato. Teisingas ir atvirkštinis variantas – tikslas aštrina regėjimą.

Jūsų dėmesys – ribotas dalykas, aplink jūs pastebite tik tai, kas būtina. Tikslas yra panašus į triuką: neteisingai jį nustatysite – ir nepamatysite nieko, ką iš tikrųjų būtina pamatyti.

Advertisements

3. Jei norite ką nors kam nors įrodyti, vadinasi, jūs gyvenate dėl šio žmogaus.

Jei norite būti laimingas, liaukitės įrodinėti savo tiesą. Jei gyvenate dėl savęs, nėra prasmės niekam nieko įrodinėti.

2. Galimybė mylėti ir lengvai pakelti vienatvę – dvasinės brandos rodiklis.

Prastai pakelia vienatvę tik tas, kuris pats sau yra bjaurus. Jis eina į visuomenę ir galvoja, kad ten bus kitaip. Dvasiškai subrendęs žmogus vienatvę naudoja tobulėjimui ir kaupia informaciją, kurią bendraudamas galės padovanoti kitam žmogui.

1. Laimė – tai kai NORIU, GALIU ir PRIVALAU turi tą patį turinį.

Žmogų dažnai drasko į šias tris dalis: privalau, bet nenoriu, noriu, bet negaliu ir t. t. Viena, ką privalo žmogus, – tai tobulėti. Tai, ko jūs norite, turi būti reguliuojama tuo, ką jūs privalote (tobulėjimas). Ir tai, ką jūs galite, – tai jėga, kurios jūs pripildote šią sistemą, jos variklį.